Opalizujące wykończenie dodaje szyku serii Colour

Opalizujące wykończenie dodaje szyku serii Colour
Najnowszą generację opakowań do popularnej serii kosmetyków Colour firmy Avon przeznaczonych na rynek europejski produkują zakłady RPC Cresstale.

Nowe wzornictwo charakteryzujące się łagodniejszymi, płynnymi liniami zastępuje kanciaste kształty poprzednich opakowań i stwarza bardziej kobiecy wizerunek i nowoczesny styl. Współpracując ściśle z dostawcą partii wzorcowej, zakłady RPC Cresstale uzyskały bardziej opalizujące wykończenie, podnoszące ogólną estetykę opakowania i nadające mu charakterystyczny styl wyróżniający serię Colour.

RPC Cresstale dostarcza szereg różnych opakowań, m.in. średniej wielkości puderniczki w wersji z dwiema i trzema przegródkami, duże puderniczki, małe słoiczki oraz cienkie oprawki do szminek i kredek do oczu. Poza główną serią Colour, wytwarzaną w opalizującym kolorze niebieskim, trzy opakowania – słoiczek Face Pearls (perełki do twarzy), puderniczka Press Powder (puder prasowany) i kredka Slimline Pencil – są produkowane w opalizującym brązie jako rozszerzenie serii Arabian Glow.

Najnowszą generację opakowań do popularnej serii kosmetyków Colour firmy Avon przeznaczonych na rynek europejski produkują zakłady RPC Cresstale.Wśród wzorów opakowań znajduje się specjalna trzywarstwowa puderniczka Cream to Powder z odchylaną środkową częścią. Pod zawiasem umieszczono specjalne otwory wentylacyjne pozwalające na schnięcie aplikatora (znajdującego się w osobnej przegródce) po użyciu. Cecha ta odróżnia to opakowanie od modeli, w których otwory wentylacyjne znajdują się w denku, co może stwarzać problemy z wyciekaniem produktu z aplikatora.

Opakowania wytwarzane są z różnych materiałów, w tym połączenia ABS/SAN, polipropylenu i polistyrenu ogólnego przeznaczenia, dobieranych ze względu na ich walory estetyczne i praktyczne, zapewniające poszukiwane połączenie stylu, funkcjonalności i trwałości.

Przedsiębiorstwo RPC Cresstale utworzyło w swoich zakładach w Teesside specjalną komórkę produkcyjną do realizacji zamówienia firmy Avon.

RPC Cresstale Limited
Teesside Industrial Estate,
Thornaby
Cleveland, TS17 9JY
Tel: +44 (0) 1642 769022
Fax: +44 (0) 1642 750045
Email: sales@cresstale.co.uk

Czytaj więcej: Opakowania 1108