Oprogramowanie do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw

Oprogramowanie do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw
softPROGRESS zaprasza na prezentację on-line oprogramowania firmy SIMPOE, przyjaznego w użyciu rozwiązania do symulacji wtrysku tworzyw, przeznaczonego dla wszystkich osób związanych z branżą przetwórstwa tworzyw, bez względu na to czy są to konstruktorzy produktów, wytwórcy form, czy producenci wyprasek.

Do wzięcia udziału w webinarium potrzebny jest tylko dostęp do internetu i chęć przekonania się jak rozwiązania firmy SIMPOE mogą pomóc poprawić proces rozwoju produktów.

Zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału w nadchodzących webinariach w wygodnym dla Państwa czasie:

Czwartek, 8 listopada 2012, godz. 10:00 - 11:00 (CET)

Czwartek, 15 listopada 2012, godz. 10:00 - 11:00 (CET)

Rozwiązania SIMPOE są łatwe i szybkie w użyciu zawierają automatyczne narzędzia do optymalizacji całego procesu wtrysku tworzyw t.j. położenia dysz, kanałów, wyznaczania linii łączenia, skurczu i deformacji, wykrywania pułapek powietrza, zapadnięć, etc. Oprogramowanie SIMPOE jest dostępne jako niezależne stanowisko z własnym interfejsem graficznym (Simpoe-Mold), bądź w pełni zagnieżdżone w interfejsie graficznym Solid Edge (SimpoEdge).

oprogramowanie do symulacji wtrysku


SimpoEdge to jedyne rozwiązanie do symulacji procesu wtryskiwania tworzyw w pełni integrujące się i zagnieżdżające w interfejsie Solid Edge.

Więcej informacji o tym rozwiązaniu oraz bezpłatną wersję oprogramowanie SimpoeXpress do testu można otrzymać po rejestracji tutaj.

Czytaj więcej: Oprogramowanie 196

brak
 

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Polska