Ostatni tydzień zgłoszeń do konkursu vector

Ostatni tydzień zgłoszeń do…
Firma igus po raz kolejny organizuje konkurs vector, w którym poszukiwane są nowatorskie rozwiązania w dziedzinie dostarczania energii. Co dwa lata wybierane są najśmielsze i najbardziej fascynujące zastosowania e-prowadników kablowych, zarówno z przewodami, jak i bez nich.

Nowoczesne polimerowe e-prowadniki kablowe są pępowiną inżynierii mechanicznej i automatyki. Zapewniają bezpieczne prowadzenie energii, danych, impulsów oraz mediów operacyjnych w ciągłym ruchu. Nagroda vector ma wyróżnić wyjątkowe i interesujące aplikacje z wykorzystaniem e-systemów zasilania, zrealizowanych za pomocą wszechstronnych e-prowadników przewodów oraz kabli.

W konkursie firmy vector główna nagroda wynosi 5 tys. euro. Dla zdobywców drugiego i trzeciego miejsca przewidziano nagrody w wysokości 2,5 tys. i 1 tys. euro. Każda zgłoszona z Polski aplikacja ma dodatkowo szansę na wygranie złotej statuetki oraz 2 tys. zł w lokalnej, polskiej edycji konkursu vector.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz online, z krótkim opisem oraz zdjęciami/filmami przedstawiającymi konkretne rozwiązanie zastosowane w firmie. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 26 lutego.

igusbrak
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska