PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie z branżą

PCI Days 2020: Wyjdź na spotkanie…

Od 6 czerwca targi w Polsce nareszcie mogą powrócić do naszych biznesowych kalendarzy! Małymi krokami gospodarka stara się odzyskać stan sprzed pandemii. Firmy aktywnie poszukują kontaktu z nowymi klientami i kierują swoją uwagę w stronę wydarzeń B2B.

Jest to też doskonała okazja, aby wbrew różnym obawom rozwiać wszelkie wątpliwości: Targi PCI DAYS 2020 z całą pewnością odbędą się w ustalonym wcześniej nowym terminie: 9-10 września 2020 r.

Będzie to pierwsze po kwarantannie wydarzenie dedykowane branży kosmetycznej i farmaceutycznej, na które z niecierpliwością czekają zarówno wystawcy jak i odwiedzający!

Z ogromnym entuzjazmem obserwujemy pierwsze odbywające się na świecie wydarzenia B2B, które odwiedzają całe rzesze gości - poważnych biznesowych klientów, pilnie poszukujących nowych kontaktów i umów. Świadczy to o tym, jak ważne dla branży są takie imprezy i jak bardzo za nimi tęsknimy. 

Na PCI Days będzie można spotkać wiodących producentów i dostawców produktów i usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Oferta, którą przedstawią na swoich stoiskach obejmie surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia laboratoryjne, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. Z pewnością nie zabraknie interesujących prezentacji produktów i cennych rozmów biznesowych w niezapomnianej atmosferze.

Organizatorzy aktualizują program merytoryczny, aby zapewnić wszystkim uczestnikom targów satysfakcjonujące i pełne praktycznej, aktualnej wiedzy wykłady. Liczne prelekcje w dwóch Strefach Inspiracji (Farmaceutycznej i Kosmetycznej), dwie konferencje tematyczne (Mikrobiologia produktów kosmetycznych i farmaceutycznych oraz środowiska produkcyjnego" i "Be Inspired - Nowości Surowcowe 2020/2020") oraz warsztaty dla zakupowców - to tylko niektóre atrakcje PCI Days 2020.

Wszyscy Goście zostaną również zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki. Hala targowa Global EXPO jest doskonale przygotowana do wprowadzania wszelkich środków bezpieczeństwa. Jest duża i posiada precyzyjne systemy wentylacji powietrza. W środku można w prosty sposób zadbać o niezbędny odstęp pomiędzy stoiskami i gośćmi. O szczegółach będzie można poczytać już niedługo na stronie głównej PCI Days.Dodatkowo będzie krążyć bus dowożący Gości PCI Days 2020 z dworców kolejowych Warszawa Wschodnia oraz Warszawa Zachodnia. Orientacyjny rozkład jazdy busa poznamy już niedługo.

Targi PCI Days to niezapomniane spotkanie z wiodącymi dostawcami produktów i usług dla produkcji leków i kosmetyków, a ponadto możliwość poznania aktualnych trendów rynkowych i surowcowych na lata 2020/2021 oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych i wiele więcej.

Więcej informacji o targach, wystawcach i programie merytorycznym będzie można znależć na stronie internetowej targów oraz w mediach społecznościowych: LinkedIn i Facebook.

targi-dla-przemyslu-farmaceutycznego-i-kosmetycznego