PCI Days - Pharma Cosmetic Industry Days

PCI Days - Pharma Cosmetic…

Już 22-23 czerwca 2022 w Expo XXI w Warszawie odbędzie się kolejna edycja targów PCI Days. Są to jedyne w Polsce targów łączące branżę farmaceutyczną i kosmetyczną w jednym miejscu.

Nadchodząca edycja tej wystawy będzie ponownie miejscem, w którym swoją ofertę zaprezentują dostawcy podsektorów kompleksowo zaopatrujących przemysł farmaceutyczny i kosmetyczny w surowce, maszyny, opakowania, usługi etykietowania i znakowania, urządzenia oraz usługi laboratoryjne, usługi logistyczne i magazynowe, IT czy private label.

W ramach powyższych podsektorów uczestnicy targów zapoznają się z najnowszymi topowymi produktami oraz światowymi trendami, co pozwoli im czerpać inspiracje i zdobywać szeroką wiedzę oraz ulepszać swoje zakłady produkcyjne.  

Spotkaniom targowym towarzyszyć będzie ciekawy program merytoryczny, który wygłoszony zostanie w dwóch strefach inspiracji – kosmetycznej i farmaceutycznej. Wykłady to wspaniała okazja do uzyskania bieżących informacji na temat rozwoju obu branż oraz do wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń. Wzorem poprzedniej edycji dostawcy surowców zaprezentują nowości produktowe podczas konferencji Be Inspired - Nowości Surowcowe 2022/2023.  

Dodatkowo w trakcie trwania targów odbędą się warsztaty dla zakupowców oraz konferencja mikrobiologiczna skierowana do działów laboratoryjnych. Odwiedzającymi targi PCI Days są przedstawiciele zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych, decydenci, kierownicy działów badań i rozwoju, szefowie działów kontroli jakości, kierownicy laboratoriów, technolodzy, szefowie działów zaopatrzenia, szefowie działów utrzymania ruchu, inżynierzy procesów, kierownicy działów planowania produkcji, szefowie działów pakowania, decydenci w działach zakupów, przedstawiciele instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży.

Targi w sumie odwiedziło ponad 1200 osób w tym około 100 zakładów farmaceutycznych i kosmetycznych zarówno znanych w branży od lat, jak również nowo powstałych.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.pcidays.pl

465x308-kopiaCzytaj więcej:
Medycyna 174
Targi 1263