Packaging Innovations po raz szósty

Packaging Innovations po raz…
Produkty dostępne na współczesnym rynku rzadko występują samodzielnie. Ich integralną częścią jest opakowanie, które spełniać może rozmaite funkcje: ochronne, informacyjne oraz promocyjno-marketingowe. Idealnie dobrane opakowanie powinno zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy, wywołać pozytywne wrażenie i zostać zapamiętane. Doskonałym miejscem do zapoznania się z innowacjami w dziedzinie opakowań i etykiet są targi Packaging Innovations, które odbędą się w dn. 9-10 kwietnia 2014 roku w warszawskiej Hali Expo XXI.

VI Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations to przegląd najnowszych trendów, sprawdzonych rozwiązań i zaskakujących inspiracji na rynku opakowań nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Jak co roku organizatorzy i wystawcy zapewnią odwiedzającym przekrój przez niezwykle różnorodny rynek opakowań. W celu ułatwienia wystawcom dotarcia do klientów, a odwiedzającym znalezienia właściwej oferty organizatorzy podzielili ją na 4 strefy tematyczne.

Strefa Luxpack - gdzie zebrana zostanie oferta opakowań na produkty luksusowe, opakowania ozdobne i opakowania typu Premium. Tutaj znajdą swoje miejsce małe dzieła sztuki, które swoją formą, wykonaniem i jakością materiału mają przyciągać wzrok i wyróżniać produkt spośród innych. Oferta strefy Luxpack skierowana jest przede wszystkim do branży spożywczej, kosmetycznej czy jubilerskiej. Swoje produkty zaprezentują tutaj m.in. firmy: Almet, Aptar Beauty+Home, Arexim Packaging, Color Press Sp. z o.o.

Strefa Labelling - to miejsce dla wystawców posiadających w swojej ofercie etykiety, kody, nalepki, systemy RFID i inne rozwiązania w dziedzinie nadruku na opakowaniach i uszlachetniania druku, a także materiały POS i displaye. Producenci zaprezentują etykiety wyróżniające się pod względem estetycznym oraz technologii druku, a będą to m.in. firmy: Aniflex Sp.J, Anro,  Gipako Sp. z o.o.

Strefa Co-Packaging - będzie można tutaj znaleźć rozwiązania w zakresie pakowania, przepakowywania, konfekcjonowania i kontroli jakości. Nie zabraknie w niej firm: Coffee Service Sp. z o.o.,  Forty S.J., Tubus Sp. J.

Logispack - strefa opakowań zbiorczych, logistycznych, wewnętrznych, ochronnych i gotowych na półkę. Znajdą tu Państwo wszystkie produkty niezbędne w logistyce magazynowej. Swoją ofertę w strefie zaprezentują m.in.: Paksize GmbH,Polpak Sp. Z o.o., Tomra Orwak Polska Sp. z o.o.

Packaging Innovations 2014


W Strefe Ogólnej znajdą się wszelkiego rodzaju opakowania tekturowe, plastikowe, szklane, drewniane, metalowe, inteligentne, ekologiczne, dispalaye oraz usługi w zakresie projektowania oraz recyclingu opakowań. Będzie więc przekrój przez najbardziej zaskakujące, ale i funkcjonalne opakowania dla niemal każdej branży.