Packaging [R]evolution on-line

Packaging [R]evolution on-line

9 czerwca Targi Packaging Innovations wraz ze Spółką Aniflex poprowadzą kolejną edycję konferencji ''Packaging [R]evolution'', tym razem w wydaniu on-line. Prelegenci-praktycy rynku opakowaniowego w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowiedzą o nowych, ciekawych a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

Packaging [R]evolution to wydarzenie kierowane do osób z firm kosmetycznych, spożywczych, alkoholowych, chemii gospodarczej i przemysłowej, odpowiedzialnych za kreowanie i wdrażanie strategii opakowań. Wśród poruszanych tematów goście konferencji opowiedzą o bezpieczeństwie opakowań, ich zdatności do recyklingu, wpływie na środowisko a także możliwości połączenia z rozszerzoną rzeczywistością czy innych czynnikach wpływających na sprzedaż produktu poprzez opakowanie. Gośćmi wydarzenia będą m.in. Robert Sieńko z 3M Projekt, Tomasz Szacoń z  Retail Poland Consulting czy Izabela Antczak i Katarzyna Zych-Młynarczyk z UPM Raflatac.

W tym roku konferencja, powstała z inicjatywy Spółki Aniflex, odbędzie się we współpracy z Targami Packaging Innovations, w wersji on-line. Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w wydarzeniu 9 czerwca, liczba miejsc ograniczona.


Czytaj więcej: