Pierwszy w Polsce Katalog wyposażenia dla Przetwórców Tworzyw Sztucznych

Pierwszy w Polsce Katalog… „Katalog wyposażenia dla Przetwórców Tworzyw Sztucznych” to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą ułatwić i usprawnić procesy zaopatrywania swojej wtryskowni. Od dziś zakupy staną się łatwiejsze – wiele produktów i marek dostępnych w jednym miejscu i od jednego dostawcy. Katalog jest rekomendowany przez Markę Plastigo, posiadającą 18-letnie doświadczenie w branży tworzyw.

W katalogu, który właśnie pojawił się na rynku, Przetwórcy znajdą wszystkie kategorie produktów, które są wykorzystywane w rzeczywistości produkcyjnej, a wśród nich: chemia techniczna, zaopatrzenie z obszaru BHP, złącza pneumatyczne i hydrauliczne, urządzenia do form, narzędzia ręczne oraz wyposażenie dodatkowe wtryskowni (stojaki, zbiorniki, osłony, stoły montażowe, podesty czy zestawy transportowe). Wszystkie te produkty, pozyskiwane do tej pory od różnych dostawców, można teraz zamówić w jednym miejscu, co jest największą zaletą katalogu. Ten wygodny sposób zakupów oszczędzi nie tylko czas, ale i koszty dostaw. Kolejną zaletą jest grupa specjalnych akcesoriów do wtryskowni, pozwalająca na skompletowanie wyposażenia każdej produkcji. Dzięki temu wszystkie produkty, na przykład stelaż magazynowy do worków BIG-BAG, można zamawiać nie tylko w standardowych opcjach, ale i „pod wymiar”. Zamówienie produktów można składać zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

– Stajemy przed dużym wyzwaniem dostarczając na rynek produkt, którego jeszcze w Polsce nie było. Jednak nasza propozycja podyktowana jest potrzebami Klientów z branży tworzyw, których obserwujemy od wielu lat. Jesteśmy przekonani, że wykorzystując całą naszą wiedzę dotyczącą branży i jej specyfiki, będziemy w stanie skutecznie odpowiedzieć na potrzeby klientów, obsłużyć ich kompleksowo i szybko – mówi Kierownik Projektu Łukasz Stanek z firmy Asten Group Sp. z o.o.

katalog wyposażenia przetwórców tworzyw sztucznych

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Eryk
Eryk
*.95.27.106

Wysłany: 2018-05-15 10:12:46

Ciekawa inicjatywa.

Reportaże

Forum