Plast-Box powiększa paletę wiader z nadrukami IML

Firma Plast - Box powiększa swoją ofertę o możliwości wykonania nadruków w technologii IML na wiadrach o pojemnościach jednego, trzech i pięciu litrów.

Dotychczas Plast – Box oferował jedynie nadruki IML wykonane na wiadrach mogących pomieścić 10 litrów cieczy. Od teraz to się jednak zmienia. Rozszerzenie wachlarza asortymentu spowodowane jest oczekiwaniami klientów i obejmie wiadra o pojmności 1, 3 i 5 litrów.

To nie koniec nowinek. Na wszystkich oferowanych do tego typu nadruku pojemnościach, grafikę będzie można umieszczać nie tylko na wiadrze, ale też na pokrywce. Metoda IML (ang. In-Mould-Labeling) polega na zdobieniu specjalną etykietą już na etapie wykonywania wiadra.

Działalność produkcyjna spółki Plast-Box koncentruje się na wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Odbiorcami są firmy chemiczne i spożywcze. Jeśli chodzi o ich sprzedaż, to firma może się pochwalić rezultatem za ubiegły rok w postaci 44 992 sprzedanych sztuk. Oznacza to wynik lepszy o prawie 7 tys. sztuk w porównaniu z 2005 r.

Sprzedaż dotyczy wiader o zróżnicowanym kształcie i pojemności - od form okrągłych, poprzez owalne, aż po prostokątne. Ich pojemność sięga od 0,55 l do 33 litrów. Wiadra produkowane przez Plast – Box są posiadają w większości specjalne plomby. Zapewniają one nienaruszalność wsadu po pierwszym napełnieniu. Niektóre z pojemników, dzięki specjalnej konstrukcji wewnętrznych powierzchni bocznych oraz dna, są predysponowane do mieszania farb z barwnikami na maszynach typu shaker. Wszystkie wiadra Plast - Box powstają dzięki wykorzystaniu polipropylenu.
Forum

Takakanta

Program ERP do produkcji z wtryskiem - czego używacie? 2018-05-23

Uzialas

Tworzywo - poliketon 2018-05-15

Recykling_tworzyw

Szukam Inwestora - Recykling Tworzyw Sztucznych 2018-05-12

Pawel11

Mobilny pochłaniacz oparów podczas przetrysku 2018-05-08

Zaptech16

PC ABS i HIPS 2018-05-08

Reportaże