Plast - Box sprzedaje opakowania do Armenii

Plast - Box sprzedaje opakowania…
Opakowania Plast - Boxu w ponad 60 proc. trafiają zagranicę. Teraz spółka z siedzibą w Słupsku swoje pojemniki z tworzyw sztucznych sprzedaje również do Armenii.

W portfelu spółki przybywa kontraktów z klientami z krajów byłego ZSRR. Teraz producent z Pomorza realizując znaczne zamówienie na wiadra zdobione w technologii IML o pojemności 2,5 litrów oraz 5 litrów z jednym ze swoich długoletnich partnerów z Armenii. Plast- Box dostarcza opakowania dla tej firmy już od 10 lat, ale teraz zakres współpracy uległ znacznemu rozszerzeniu.

Pierwsze zlecenia dotyczyły dostawy pozbawionych zdobień, klasycznych 10-litrowych wiader do pakowania sera tłustego. Do tej pory klient odebrał ponad 750 tys. pozbawionych etykiet wiader prostokątnych o pojemnościach 2,5 l, 5 l oraz 10 l. Teraz przedmiotem kolejnej umowy stały się również dostawy opakowań spożywczych zdobione metodą IML. Pierwsza partia zamówień obejmowała 50 tys. opakowań.

- Poszerzenie dotychczasowej współpracy z odbiorcą opakowań z Armenii koresponduje z działaniami naszego zakładu w Czernihowie na Ukrainie, skutecznie współpracującego również z innymi kaukaskimi krajami – komentuje Artur Skonieczny, dyrektor sprzedaży eksportowej w firmie Plast - Box.