Plast Eurasia Istanbul 2023 - Nieodzowny adres dla branży tworzyw sztucznych!

Plast Eurasia Istanbul 2023…

Przygotowania do Międzynarodowych Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Stambule idą pełną parą. Targi Plast Eurasia Istanbul 2023, organizowane przez TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapıcılık A.Ş., we współpracy z PAGEV, przygotowują się do zgromadzenia profesjonalistów z branży po raz 32. w dniach 22-25 listopada 2023 r.

Międzynarodowe Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych w Stambule będą okazją do przeglądu maszyn, surowców i sprzętu, w szczególności produktów i zastosowań produkcyjnych specyficznych dla przemysłu maszyn i surowców z tworzyw sztucznych.

Targi Plast Eurasia w Stambule - wybór branży

W 2022 r. targi Plast Eurasia w Stambule ponownie były najlepszym wyborem dla sektora tworzyw sztucznych , z 1087 wystawcami i 64 047 odwiedzającymi w 13 halach wystawienniczych. Na targach wystawcy z pięciu kontynentów świata zaprezentowali odwiedzającym swoje najnowsze produkty i usługi. Targi, w których biorą udział wiodące firmy z branży, odnotowały 27% wzrost liczby uczestników w porównaniu z rokiem poprzednim.

plasteurasia2022-002

Targi otrzymały pozytywne oceny od uczestników i odwiedzających

94% uczestników stwierdziło, że ponownie weźmie udział w targach w 2023 r., a 90% odwiedzających było zadowolonych z targów.

Uczestnicy wskazali, że targi spełniły oczekiwania w takich tematach, jak wzmocnienie wizerunku firmy, wprowadzanie nowych produktów/usług, przyciąganie klientów z rynków krajowych i międzynarodowych, wzmacnianie istniejących relacji biznesowych i budowanie nowych oraz nie pozostawanie w tyle za konkurencją.

Targi gościły 10 227 międzynarodowych gości z krajów o wysokim poziomie eksportu, takich jak Niemcy, Włochy, Hiszpania, Francja, Polska i Anglia, łącznie 64 047 odwiedzających.

plasteurasia2022-051

Osiągnij swoje cele na targach Plast Eurasia 2023

Na targach, których wystawcy mogą spotkać się z międzynarodowymi gośćmi, zaoferować swoje produkty i nawiązać nową współpracę, odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć innowacje w branży z bliska, osobiście zapoznając się z najnowszymi produktami technologicznymi i aplikacjami. Jeśli chodzi o jakość i różnorodność, targi będą okazją do spotkania krajowych i zagranicznych profesjonalistów z branży i nawiązania nowych relacji biznesowych.

plasteurasia2022-076

Aby spotkać ponad 1000 firm na 4-dniowych targach, bilet wstępu można nabyć na stronie www.plasteurasia.com, natomiast rezerwacji stoiska można dokonać pod adresem: info@plasteurasia.com

Reportaże

Forum