Plastech i Kolporter Expo zapraszają na targi RubPlast Expo

Plastech i Kolporter Expo…
Organizator wydarzeń targowych Kolporter Expo i nasz wortal Plastech.pl zapraszają na targi tworzyw sztucznych RubPlast Expo do Sosnowca. Połączyliśmy siły i wspólnie proponujemy firmom liczne korzyści.

RubPlast Expo to nowe wydarzenie na rynku tworzyw sztucznych. W dniach 18-20 listopada w Sosnowcu w centrum wystawienniczym Expo Silesia odbędzie się druga edycja targów. Wystawa obejmie produkty, usługi i technologie w dwóch branżach: przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Zaprezentowane zostaną m.in. maszyny i urządzenia dla przetwórstwa gumy i tworzyw sztucznych, recyklingu odpadów, produkty z tworzyw sztucznych, materiały wzmacniające, a także żywice, elastomery, surowce, składniki, komponenty.

Organizator imprezy spółka Kolporter Expo i nasz wortal Plastech.pl przygotowały dla przedsiębiorstw z branży tworzyw sztucznych wspólną ofertę. Potrwa ona do 15 marca.

Kolporter Expo oferuje stoisko ekspozycyjne - informacyjne o powierzchni 6 mkw. w standardowej zabudowie wyposażone w ladę informacyjną, okrągły stolik, dwa krzesła, a w bonusie specjalnym bezpłatny link do strony internetowej firmy w elektronicznym wykazie listy wystawców oraz jeden moduł reklamy w katalogu targowym.

Z kolei Plastech wszystkim firmom, które jeszcze nie zgłosiły się do udziału w sosnowieckich targach, a zrobią to do połowy przyszłego miesiąca, gwarantuje wpis Pakiet Biznes Plus w naszym Katalogu Firm. Jeśli firma posiada już taki wpis w Katalogu Plastech.pl, wówczas otrzyma go w wersji angielskiej w serwisie Plastech.biz.

Enter a title for the image

Co oznacza dla firmy taki wpis? Oto zalety:
  • Pełne dane teleadresowe dostępne dla wszystkich użytkowników
  • Opis działalności
  • Logo
  • 2 zdjęcia
  • Przypisanie firmy do pięciu kategorii katalogu
  • Możliwość dodawania ofert B2B z logo
  • Rotacyjna prezentacja logo na stronie głównej
  • Prezentacja logo przy ofercie B2B
  • Prezentacja nad wpisami Start
  • prezentacja ofert B2B nad ofertami firm z pakietu Start

Połączona oferta Kolportera Expo i Plastech.pl kosztuje 1698 zł netto.

- Prasa, radio i telewizja bombardują nas informacjami o kryzysie globalnym. Nawet jeśli jeszcze nie odczuliśmy jego skutków, obawiamy się ich. Jak uchronić nasz biznes? Jak wyjść z tej sytuacji obronną ręką? Od dawna wiadomo, iż udział w targach to najtańsza i najbardziej efektywna forma pozyskania nowych klientów. Już teraz, na kilka miesięcy przed Targami Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlastEXPO oraz Targami Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki HAPexpo proponujemy proste i skuteczne działania. Zamówienie punktów informacyjnych pozwoli firmom zminimalizować koszty wystawiennicze. Ale to nie wszystko. Wystawcy muszą być jeszcze widoczni, a taką sytuację zapewni połączenie sił z portalem branżowym Plastech.pl. Internet to wszak potęga - mówi Agnieszka Białas z firmy Kolporter Expo, odpowiedzialna za organizację RubPlastu.

Czytaj więcej: Targi 1017