Plastics Recycling Show Europe przełożone

Plastics Recycling Show Europe…

Organizatorzy Plastics Recycling Show Europe (PRSE) poinformowali o przełożeniu terminu tej konferencji PRSE 2020, która miała odbyć się w dniach 25 i 26 marca 2020 roku w RAI w Amsterdamie.

Decyzja ta została podjęta w związku z rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa (Covid-19). Jak informują organizatorzy, wcześniej konsultowano ją z wystawcami, prelegentami oraz zarejestrowanymi wcześniej  zarejestrowanymi uczestnikami.

"Nasze podstawowe działania w tych trudnych okolicznościach muszą dotyczyć przede wszystkim zdrowia i samopoczucia wszystkich zainteresowanych stron uczestniczących w imprezie, w czasie gdy rządy krajowe starają się powstrzymać rozprzestrzenianie się tej choroby. Obecnie współpracujemy z naszymi wystawcami i innymi zainteresowanymi stronami w celu ustalenia alternatywnych terminów dla PRSE.

Kolejne ogłoszenie wydamy, gdy tylko daty te zostaną potwierdzone. Najnowsze informacje zostaną również umieszczone na stronie internetowej imprezy: https://prseventeurope.com/."- głosi komunikat Plastics Recyclers Europe, organizatora konferencji.

Uroczystość ogłoszenia zwycięzców konkursu Plastics Recycling Awards Europe, która miała odbyć się się 26 marca br., również została przełożona.

PRSE, organizowane wspólnie przez Crain Communications i Plastics Recyclers Europe, to ogólnoeuropejska konferencja przeznaczona dla branży recyklingu tworzyw sztucznych. Ubiegłoroczna edycja Plastics Recycling Show Europe zgromadziła 3 250 uczestników i 120 firm wystawiających się.

JL