Plastigo Basic – nowa oferta Plastigo

Plastigo Basic – nowa oferta…
Firma Plastigo wprowadza na rynek swoją nową ofertę.

Nowość Plastigo to propozycja przeznaczona do standardowych procesów formowania wtryskowego. Plastigo Basic, czyli oferta dla oszczędnych, to sprawdzone maszyny o niezawodnej konstrukcji w niskiej cenie.

Przykłądem takiego rozwiązania jest Mars Eco - ekonomiczna wersja wtryskarki wzorowana na udanej i popularnej serii Mars. Linia ta zaprojektowana została z użyciem specjalnej technologii, tak aby bez problemów współgrać z typową i nieskomplikowaną produkcją.

- Plastigo Basic to idealna oferta dla klientów oszczędnych, ale nie chcących rezygnować z jakości – wyjaśnia Jerzy Dądela, Dyrektor Zarządzający Plastigo. - W ofercie Plastigo Basic znajduje się sprzęt o dobrych parametrach technicznych i wysokiej jakości. Ograniczenie niektórych funkcjonalności i zakresu usług dodatkowych, znacznie obniżyło koszty maszyny i jednoczenie przygotowało ją idealnie do produkcji standardowych, prostych detal - dodaje Jerzy Dądela.

Jak przyznaje, kompaktowo wyposażony i usprawniony Mars Eco jest atrakcyjną cenowo alternatywą, która umożliwia przetwórcom konkurencyjną produkcję typowych elementów.

Plastigo Basic


Czytaj więcej: Wtryskarki 502

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81