Plastigo na targach Plastpol 2013

Plastigo na targach Plastpol…
Podczas targów Plastpol w Kielcach firma Plastigo zaprezentuje na stoisku F-22 swoje najnowsze rozwiązania w zakresie produktów i usług. Hasłem przewodnim tegorocznej ekspozycji firmy podczas targów jest słowo "więcej". - Mówiąc najkrócej oznacza to, że oferujemy jeszcze więcej niż zawsze - mówi Paweł Wójcik, kierownik ds. sprzedaży Plastigo. - Wtryskarka Borche w wersji Plus, czyli znakomite osiągi, stabilność, powtarzalność połączona z bardzo atrakcyjnym pakietem usług i produktów oferowanych przez Plastigo. Pokażemy też nasze najpopularniejsze i sprawdzone od wielu lat urządzenia Shini, dostępne w promocyjnych cenach, zaoferujemy atrakcyjne warunki finansowania poprzez PlastigoFinance, zaprezentujemy ofertę w zakresie szkoleń, bezpłatnych testów wtryskarek i osprzętu peryferyjnego oraz usługę wynajmu.

Oprócz prezentacji wtryskarki Borche, Plastigo zaprezentuje także maszyny Negri Bossi - Eos i Janus, obie nagrodzone w latach ubiegłych przez Targi Kielce. Na stoisku będzie można także zobaczyć najpopularniejsze urządzenia peryferyjne Shini.

- Maszyny i urządzenia to jedna strona prezentacji - mówi Marta Kazik, kierownik biura Plastigo. - Myślę, że bardzo ważnym składnikiem naszego "więcej" są ludzie. Nasz zespół zapewnia klientom wsparcie w każdej sytuacji. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby pełnione przez nas obowiązki, takie jak realizacja zamówień czy obsługa administracyjno-biurowa, były realizowane zgodnie z najwyższymi standardami, ale przede wszystkim zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. To samo tyczy się oczywiście opieki technicznej i handlowej. W Plastigo nie mamy handlowców, tylko doradców. Ich rolą nie jest tylko dobór najbardziej optymalnego rozwiązania dla potrzeb konkretnej produkcji, ale bycie źródłem fachowej wiedzy i wsparciem na każdym etapie współpracy z firmą.

Paweł Wójcik podkreśla wielowymiarowość hasła "więcej" w odniesieniu do oferty firmy, które dotyczy zarówno sfery ofertowej, jak i standardów obsługi: - Te dwa wymiary stale się ze sobą zazębiają. Nasza oferta jest ciągle rozwijana. Można powiedzieć, że to sami Klienci ją rozwijają - przekazując swoje uwagi do doradców czy biura, mówiąc czego oczekują, czego się obawiają w obecnej rynkowej sytuacji - mówi Paweł Wójcik. - Tak powstał chociażby pionierski na naszym rynku projekt wynajmu wtryskarek - to nasza propozycja na czas spowolnienia gospodarczego, na obawy Klientów o zachowanie produkcji, o jej ciągłość. Naszym celem jest dostarczenie klientowi tego wszystkiego, co ułatwia prowadzenie działalności i bycie bardziej konkurencyjnym. To właśnie pokazuje, że jesteśmy dynamiczną i jednocześnie stabilną firmą, i to również udowadnia, że oferujemy więcej niż inni, więcej dla przetwórców.


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Nicei Nicei
*.254.17.171

Wysłany: 2013-04-24 22:06:57

:)