Plastigo wprowadza aplikację mobilną dla przetwórców

Plastigo wprowadza aplikację…
Podczas tegorocznych targów Plastpol firma Plastigo zaprezentowała aplikację mobilną dla przetwórców tworzyw sztucznych. Jest to część strategii częstochowskiego dostawcy polegającej na proklienckim podejściu i dążeniu do wzbogacania oferty o dodatkowe rozwiązania.

Aplikacja Plastigo pełni funkcję poradnika, pomocnego w codziennej pracy przetwórców. Narzędzie zawiera kalkulator tonażu maszyn i parametrów produkcyjnych, podstawowe dane dotyczące tworzyw sztucznych, informacje, jak usunąć najpopularniejsze wady wyprasek oraz inne materiały, przydatne w działalności produkcyjnej.

- Jako pierwsi udostępniamy narzędzie dedykowane przetwórcom w języku polskim, które nie tylko w mniej niż 10 sekund wyliczy siłę zwarcia wtryskarki, ale też pozwoli określić parametry wydajności procesu produkcji, takie jak czas cyklu, krotność formy czy średnicę ślimaka pod konkretny detal - mówi Marta Sikora, kierownik marketingu marki Plastigo. - Dodatkowo, w każdej chwili użytkownik będzie mógł sprawdzić najbliższe szkolenia organizowane przez PlastigoAcademy czy szczegóły bieżących promocji i ofert specjalnych. To na start, bo aplikacja będzie oczywiście rozwijana o nowe funkcjonalności.

PlastigoPlastigo


Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81


Reportaże

Forum

Iebm

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-05-23

Iebm

Porządkowanie przewodów do medium chłodzącego 2019-05-23

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18