PolyOne świętuje 10 lat obecności w Polsce

PolyOne świętuje 10 lat obecności…
W ramach świętowania 10. rocznicy otwarcia zakładu w Kutnie, firma PolyOne zaprosiła 14 września br. klientów i przyjaciół z całego kraju na popołudniowe rozmowy o przyszłości produkcji w Polsce, które zwieńczone zostały relaksującymi rozrywkami i wieczorem poświęconym magii udanej współpracy.

- Odniesienie sukcesu w tej branży wymaga wytrwałości. Niekiedy przydaje się również nieco magii. Aby uczcić 10. rocznicę rozpoczęcia produkcji w Kutnie, chcieliśmy przedstawić klientom i przyjaciołom nasze najnowsze osiągnięcia w dziedzinie polimerów. Prowadzą oni przedsiębiorstwa i chcą uzyskać informacje o dostępnych specjalistycznych polimerach, które mogą pomóc im w sprostaniu wyzwaniom związanym z ich działalnością. Ale zorganizowaliśmy również wieczorny pokaz magiczny, który idealnie wpasowuje się w temat przewodni spotkania: magię udanej współpracy - powiedział Christoph Palm, wiceprezes, główny menadżer Color and Additives EMEA & India, występujący w imieniu PolyOne.

Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji przeprowadzonej przez profesora Marka Szostaka, dyrektora wydziału technologii polimerów z Politechniki Poznańskiej. Opowiedział o rozwoju branży produkcji tworzyw sztucznych w Polsce, a następnie wspomniał o bieżących trendach i wynikających z nich możliwościach dla uczestników. Jego prezentacja była znakomitym wstępem do kolejnych prezentacji przeprowadzonych przez pracowników PolyOne. Ich tematem były możliwe zastosowania materiałów produkowanych przez firmę w innowacyjnych rozwiązaniach.

- Chcemy ponownie podziękować wszystkim gościom za wzięcie udziału w świętowaniu tego wyjątkowego dnia. Jesteśmy podekscytowani na myśl o kolejnych dziesięciu latach współpracy przy prowadzonych przez nich projektach - dodał Christoph Palm.

Źródło: PolyOne