Ponad stu gości w Plastigo

Ponad stu gości w Plastigo…
Drzwi Otwarte firmy Plastigo to ważne wydarzenie na mapie krajowej branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. O jego rosnącej randze świadczy frekwencja - w ostatnim spotkaniu, które odbyło się 14 marca w częstochowskiej siedzibie firmy, uczestniczyło ponad sto osób - klientów Plastigo, studentów Politechniki Częstochowskiej, przedstawicieli mediów i organizacji pozarządowych.

Po oficjalnym przywitaniu gości nastąpiła prezentacja oferty produktowej Plastigo. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pracy maszyn, zarówno marki Borche, jak i Negri Bossi wraz z osprzętem Shini. W ramach akcji "Prawdziwa dostępność" odwiedzający magazyn Plastigo mogli przyjrzeć się z bliska aż 15 wtryskarkom. Oprócz tego zaprezentowano nowe rozwiązania dla przetwórców, m.in. systemy chłodniczo-wentylacyjne dedykowane do wtrysku.

Dla osób pragnących poszerzyć swoją wiedzę na temat zwiększenia efektywności przetwórstwa przygotowano szkolenia, które poprowadzili doświadczeni przedstawiciele Politechniki Częstochowskiej. O atrakcyjności tej formy zdobywania informacji świadczyły pełne sale wykładowe.Zupełnie nową i cieszącą się dużą popularnością atrakcją był pokaz możliwości laboratoryjnych PlastigoLab, czyli nowej pozycji na liście usług wykraczających poza ofertę sprzedażową Plastigo. Odwiedzający nowoczesne laboratorium mogli obserwować badania i analizy tworzyw przeprowadzane przez wykwalifikowany personel oraz rozwiać swoje wątpliwości zasięgając informacji od specjalistów.

Drzwi Otwarte Plastigo


- Drzwi Otwarte Plastigo miały nie tylko przybliżyć sposób funkcjonowania naszej firmy i zapoznać z pełną ofertą, ale spowodować, że goście w swobodnej atmosferze spędzą miło czas i wyniosą coś pozytywnego z tej wizyty - podsumowała wydarzenie Katarzyna Muskała, koordynator Drzwi Otwartych.

Drzwi Otwarte Plastigo


Czytaj więcej: Szkolenia 61 Wtryskarki 518

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Jacek_N Jacek_N
*.95.27.106

Wysłany: 2014-03-18 11:29:45

Bardzo miłe spotkanie - Podobało nam się!

Estera Estera
*.188.126.150

Wysłany: 2014-03-19 13:29:25

Żałuję, że musiałam zrezygnować z przybycia!