Poznaj Plastigo na nowo podczas Drzwi Otwartych

Poznaj Plastigo na nowo podczas…
Częstochowski dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, pod hasłem „Sięgnij po więcej” zaprasza 8 kwietnia do uczestnictwa w Drzwiach Otwartych. To już kolejny raz, kiedy Klienci i Partnerzy Plastigo mogą „od środka” poznać możliwości marki. Tym samym wszystkie nowości w ofercie Plastigo zaprezentuje jeszcze przed Targami Plastpol 2016.

- W tym roku postanowiliśmy pokazać wszystkie nasze atuty rynkowe na własnym terenie. Dlatego w miesiąc przed targami zapraszamy do odwiedzenia nas w Częstochowie. Spotkanie będzie z pewnością najlepszą okazją do poznania na nowo naszych możliwości. Pokażemy pracujące, w pełnie wyposażone gniazda produkcyjne, zaprosimy do uczestnictwa w kilku krótkich prelekcjach związanych z najnowszymi trendami w branży a dzięki warsztatom we własnym laboratorium, pokażemy jak powinna wyglądać kontrola jakości. Do dyspozycji gości oddamy nie tylko całe zaplecze magazynowe, gdzie odbędą się najważniejsze punkty programu Drzwi Otwartych, ale i wszystkich specjalistów Plastigo. A muszę dodać, że ostatnio poszerzyliśmy skład naszego zespołu, tak aby jeszcze pełniej przeprowadzać naszych klientów przez cały proces technologiczny: od pomysłu na produkcję, do jej faktycznej realizacji. – mówi Jerzy Dądela, Dyrektor Plastigo. - Chciałbym, żeby wszyscy goście, którzy zjawią się na Drzwiach Otwartych wyjechali od nas z przeświadczeniem, że oferujemy więcej niż inny dystrybutorzy.

Podczas Drzwi Otwartych Plastigo zaprezentuje nie tylko nowości w ofercie wtryskarek, w tym elektrycznych, ale i większe możliwości maszyn będących w dotychczasowej dystrybucji, m.in.: produkcję z biotworzywa, której dedykowana będzie jedna z maszyn Borche. W ofercie usługowej również pojawią się nowości, w tym na przykład rozwiązania serwisowe, które pomogą zwiększyć efektywność produkcji. Niewątpliwym plusem będzie możliwość spotkania i dyskusji ze wszystkim specjalistami Plastigo, w mniej formalnej atmosferze. Dużą zaletą będzie także próbka możliwości szkoleniowych, które od kilku lat z dużym sukcesem prowadzi Plastigo. Wśród pozostałych zapowiedzi Plastigo pojawiają się także konsultacje dotyczące pozyskiwania środków unijnych oraz elastycznych form finansowanie zakupu w tym, szybkiego leasingu.

Więcej w agendzie i u Doradców Plastigo.

Czytaj więcej: Wtryskarki 530 Dni otwarte 33

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81


Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08