Producent opakowań z tworzyw otworzył sklep internetowy

Producent opakowań z tworzyw… Firma Coveris Rigid Polska, jeden z wiodących producentów opakowań jednostkowych i naczyń jednorazowych w Polsce, uruchomiła sklep internetowy przeznaczony dla klientów z branży Food Service. Dzięki platformie możliwe jest dokonywanie zakupów bezpośrednio u producenta, z czasem dostawy do 48 godzin.

Witryna jest odpowiedzią Coveris na wymagania współczesnych klientów, którzy oczekują dostępności oferty 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Sklep internetowy Naczyniajednorazowe.pl stanowi jednocześnie uzupełnienie dotychczasowego modelu sprzedaży, opartego o rozbudowaną sieć partnerów i dystrybutorów.

Przejrzysty układ oraz intuicyjna nawigacja ułatwiają wygodny wybór towaru i sprawną finalizację transakcji, również przy użyciu urządzeń mobilnych. Oferta skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z branży gastronomicznej, hotelarskiej, turystycznej, cateringowej, itp. Asortyment obejmuje m.in. kubki plastikowe i papierowe, kieliszki i szklanki, filiżanki, termo naczynia, tace i tacki, talerze, pojemniki i wieczka oraz duży wybór akcesoriów gastronomicznych.

- Sklepy internetowe, obok sieci dystrybutorów, są aktualnie równoprawnym narzędziem komunikacji biznesowej - mówi Joanna Grochowska, dyrektor ds. marketingu i rozwoju Coveris Rigid. Naszą ofertę internetową adresujemy do tych klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą oraz preferują łatwe i szybkie zakupy online.

Coveris Rigid Polska jest częścią międzynarodowej grupy Coveris, będącej wiodącym producentem jednostkowych opakowań z tworzyw sztucznych. Food Service to jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów rynku opakowań, na którym firma mocno akcentuje swoją obecność.

Coveris


Czytaj więcej:

Reportaże

Forum