Drukuj

Przenośne zgrzewarki do folii i worków

Przenośne zgrzewarki do folii i worków
Firma ScanPack wprowadza na rynek przenośne zgrzewarki szczękowe z generatorem impulsowym.

Przenośne zgrzewarki do folii i worków foliowych z serii polystar przeznaczone są do zgrzewania opakowań wszystkich rozmiarów produktów, w tym drobnych elementów. Znajdują zastosowanie m.in przy zgrzewaniu ciężkich i grubych worków np. z cementem czy nawozem. Są one - jak zapewnia polski dystrybutor - łatwe w obsłudze i uniwersalna. Długie elementy materiałów można łatwo łączyć stosując zgrzewanie typu zgrzew na zgrzew. Długość szwu może wynosić od 150 do 600 mm. Urządzenia nadają się do zgrzewania folii polietylenowej o grubości do 2x0,3 mm.

Zgrzewarki gotowe do pracy od zaraz

Jeśli chodzi o działanie zgrzewarek, to natychmiast po włączeniu są gotowe do pracy. Do obsługi urządzenia zgrzewającego nie są konieczne żadne szczególne umiejętności i przeszkolenie. Po umieszczeniu tworzywowej folii między taśmą grzewczą zamocowaną na szczękach grzejnych, naciśnięcie przycisku powoduje impuls grzewczy. Potrzebny czas zgrzewania ustala się wcześniej przełącznikiem regulatora i jest on kontrolowany elektronicznie.


Zgrzewarki do folii z generatorem Polystar


Innowacją w prezentowanym urządzeniu jest fakt, że automatyczny stabilizator napięcia szczęk zapewnia odpowiedni dopływ energii. Niezależnie od szerokości szczęk aktywny generator impulsowy rozpoznaje wymagane napięcie i automatycznie reguluje je w zgrzewarkach szczękowych. Oznacza to, że małe i duże zgrzewarki szczękowe mogą być podłączane kolejno do generatora impulsowego polystar 110 GE bez żadnych trudności i bez dodatkowych precyzyjnych ustawień elektroniki odpowiedzialnej za czas zgrzewania. Tym samym zużycie taśmy grzewczej jest mniejsze.

Wszystkie urządzenia są mobilne, dzięki wyposażeniu w przewód zasilający o długości od 3 do 6m.

Czytaj więcej: Zgrzewarki 10 Maszyny 475

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci
Biznes Premium

ScanPack S.J.

Taśmy bandujące, napinacze do taśm, maszyny pakujące, zgrzewarki, pochłaniacze wilgoci

Św. Mikołaja 25 E, 63-500 Ostrzeszów (wielkopolskie)