Przezroczyste zamknięcie Cisowianki

Przezroczyste zamknięcie Cisowianki… Od kilku dni w sklepach obecne są nowe opakowania, w które rozlewana jest woda Cisowianka. Największą nowością tych butelek jest ich zamknięcie. Oto bowiem zakrętki są całkowicie przezroczyste. To jedyna w Polsce woda mineralna wyposażona w tego rodzaju nakrętki.

Woda Cisowianka produkowana przez firmę Nałęczów powstaje przy wykorzystaniu nowatorskich technologii butelkowania wody. Firma sięga po urządzenia koncernu Sidel. Zakład wyposażony jest w cztery linie, na których możliwe jest prowadzenie dziennej produkcji na poziomie przekraczającym 1 mln butelek.

Teraz te butelki zyskały nowoczesne zamknięcia. Nowe transparentne nakrętki Cisowianki składają się z dwóch części. Z reguły wykorzystuje się je do produktów z tzw. wyższej półki. To, że zdecydował się na nią producent wody mineralnej to swego rodzaju niespodzianka. Każde z zamknięć posiada wewnątrz specjalną wkładkę, dzięki czemu jest szczelniejsze, a jednocześnie łatwiej je odkręcić.

Jak tłumaczą przedstawiciele firmy Nałęczów, która produkuje Cisowiankę, wprowadzenie nowych nakrętek wynika z chęci podkreślenia faktu, że woda mineralna wyróżnia się czystością. Ich zdaniem nic nie wyeksponuje tego lepiej niż przezroczysta nakrętka.

Przezroczyste zamknięcie opakowania wody Cisowianka