Przyszłościowe opakowania do piwa i napojów firmy Sidel na targach BrauBeviale 2023

Przyszłościowe opakowania…

Sidel zaprezentuje swoją pełną kolekcję gotowych linii pakujących na stoisku 223 w hali 7A przeznaczonej dla branży piwa i napojów na targach BrauBeviale w dniach 28-30 listopada w Norymberdze w Niemczech.

- Wiemy, że producenci z branży piwa i napojów szukają sposobów na uzyskanie przyszłościowych opakowań, które będą w dalszym ciągu spełniały zmieniające się przepisy - zarówno w Europie, jak i na szerszym rynku. Nasi eksperci są dostępni, aby pomóc klientom sprostać tym wyzwaniom i zagwarantować wysokiej jakości produkt z wydajną linią przetwarzania - mówi Guillaume Rolland, wiceprezes ds. sprzedaży napojów na Europę i Azję Środkową w firmie Sidel.

Opakowania zwrotne i do wielokrotnego napełniania  

Zaprojektowane specjalnie z myślą o zwiększeniu rentowności branży i celach związanych ze zrównoważonym rozwojem, zaawansowane rozwiązania firmy Sidel w zakresie gotowych linii pakujących skupiają się na budowaniu i utrzymywaniu wydajności w całym cyklu życia, oferując przyszłościowe rozwiązania dla wszystkich wyzwań stawianych przez produkcję napojów w puszkach, szkle i PET.

Dzięki cyfrowym wyświetlaczom odwiedzający wystawę mogą zapoznać się z liniami zwrotnych opakowań szklanych i butelek PET do wielokrotnego napełniania firmy Sidel, a także z szerszą ofertą firmy, obejmującą wszystkie rodzaje pojemników na napoje.

Goście będą mieli okazję zapoznać się z najnowszej generacji myjką do butelek  firmy Sidel, wyposażoną w unikalną technologię ultradźwiękową i przeznaczoną dla zwrotnych opakowań szklanych i butelek PET do wielokrotnego napełniania, zapewniającą najniższy ślad węglowy na rynku.

vcsprasset-3904272-406471-1ddaaf71-fae2-4ab2-b111-371a152a4e72-0


- Zgodnie z nowym programem Unii Europejskiej dotyczącym opakowań o obiegu zamkniętym producenci chcą zwiększyć wykorzystanie formatów opakowań zwrotnych i do wielokrotnego napełniania. Rozwiązania firmy Sidel zapewniają odpowiednią jakość produktów, bezpieczeństwo żywności i oferują elastyczność produkcji, a jednocześnie zaspokajają zwiększone zapotrzebowanie na opakowania o obiegu zamkniętym - dodaje Guillaume Rolland.

Inteligentne, całościowe podejście do optymalizacji wydajności linii

Sidel zaprezentuje także swoje kompleksowe i elastyczne portfolio obejmujące każdy aspekt optymalizacji linii produkcyjnej. Od doskonałości inżynieryjnej i integracyjnej po innowacyjne rozwiązania w zakresie monitorowania cyfrowego - w tym pakiet chmurowy Evo-ON wykorzystujący wbudowaną inteligencję - niestandardowe rozwiązania Sidel pomagają producentom zoptymalizować każdy aspekt linii produkcyjnej: od wydajności po jakość produktu, zużycie mediów, zmiany elementów i konserwację.
vcsprasset-3904272-406470-66861475-fcfd-44c2-a044-a324192f3840-0


„Nie możemy się doczekać spotkania z nowymi i obecnymi klientami podczas BrauBeviale, aby wspólnie odkrywać przyszłość opakowań do piwa i napojów” - podsumowuje Guillaume Rolland.