RPC Superfos na targach Hispack 2018

RPC Superfos na targach Hispack…
Główne hiszpańskie targi opakowań, Hispack w Barcelonie, odbywają się w dniach 8–11 maja, podczas których spotykają się wszyscy ważniejsi przedstawiciele społeczności zajmującej się opakowaniami.

- Targi Hispack to tętniące życiem wydarzenie, dające nam wszystkim możliwość bezpośredniego spotkania. Dotyczy to zarówno obecnych, jak i potencjalnych klientów. Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko? Posiadamy bowiem szeroką ofertę, składającą się z wielu unikalnych, innowacyjnych linii produktowych – szeroko rozpoznawanych ze względu na swoje właściwości, opracowanych dla wybranych rynków i potrzeb użytkowników końcowych. Innym ważnym powodem są nasze dotychczasowe osiągnięcia w zakresie rozwiązań na zamówienie, tworzonych w ścisłej współpracy z naszymi klientami. Jeśli więc szukacie opakowań, które będą wartością dodaną do produktów, to nasze stoisko jest miejscem, które należy odwiedzić - mówi Ignacio Igea, regionalny dyrektor ds. sprzedaży w regionie Iberia, z RPC Superfos.

- Dla nas liczy się wydajność łańcucha dostaw, dlatego też pojemniki mają optymalny potencjał układania w stosy i są lekkie. Nasza silna pozycja na rynku europejskim oferuje klientom wydajną dystrybucję i logistykę. Chcemy zapewnić szybkość wprowadzania produktów na rynek celem wspierania sprzedaży naszych klientów. Jesteśmy dumni, że w regionie Iberia jesteśmy dostawcą rozwiązań dla znanych producentów przemysłowych, takich jak Shell, Cepsa, Galp, Unilever, Mondelez, Chovi, Millas i Salsa Rica - Josep Narro, regionalny dyrektor handlowy (Catalunya) w RPC Superfos, podkreśla, że opakowanie odgrywa kluczową rolę, jeśli chce się zwiększyć efektywność firmy.

Wyjątkowe rozwiązania do przechowywania żywności

Na stoisku RPC Superfos znajdą się próbki takich rozwiązań w zakresie pakowania żywności jak pojemnik SuperLock o bardzo niskich współczynnikach transmisji tlenu oraz uniwersalne pojemniki UniPak z zabezpieczeniem przed niepożądanym otwarciem i pojemniki EasySnacking z dołączoną łyżeczką w pokrywce, umożliwiającą jedzenie w dowolnym miejscu.

RPC Superfos będzie dzieliło stoisko z siostrzanym oddziałem RPC Bramlage South, specjalizującym się w słoikach i butelkach o grubych ściankach do produktów higieny osobistej. Wspólne stoisko zaprezentuje bardzo szeroki zakres rozwiązań, metod produkcji oraz szeroką gamę usług opakowaniowych, dostępnych w Grupie RPC.

Źródło: RPC Superfos