Rajapack na targach Packaging Innovations 2016

Rajapack na targach Packaging…
W dn. 12-13 kwietnia w Warszawie po raz ósmy odbędą się w Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. Podczas wystawy odbywającej się w obiekcie Expo XXI swoją ofertę zaprezentuje między innymi firma Rajapack Polska.

- Proponujemy najbogatszą ofertę produktów opakowaniowych, magazynowych i biurowych dla każdego typu działalności biznesowej - mówi Jarosław Kamiński, dyrektorz zarządzający Rajapack Sp. z o.o. - Naszą specjalnością są opakowania kartonowe, foliowe i papierowe oraz urządzenia i akcesoria służące do zabezpieczania produktów podczas wysyłki i magazynowania. Wykonujemy także opakowania pod wymiar i z indywidualnym nadrukiem

Na swoim stoisku firma zaprezentuje m.in. najnowsze urządzenie w gamie Rajasysytem: Geami WrapPak. Gwarantuje ono ekologiczne, eleganckie i nowoczesne zabezpieczenie produktów. W połączeniu z urządzeniem do wytwarzania papierowego wypełniacza (FillPak TT Cutter) lub produkcji poduszek powietrznych (Mini Pak'r) stanowi idealne rozwiązanie dla firm, które kładą duży nacisk na skuteczne i atrakcyjne pakowanie produktów.

Ponadto specjaliści firmy zaprezentują także gamę bestsellerowych produktów, jak np. kartony wysyłkowe Rajapost, woreczki Rajabag, tuby kartonowe, taśmy samoprzylepne Rajatape, kieszenie samoprzylepne Rajalist czy folię bąbelkową.

Firma przygotowała dla odwiedzających stoisko specjalne kody rabatowe do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Rajapack. Bestsellery prezentowane na targach, jak i inne produkty z całego asortymentu, będzie można nabyć ze zniżką 10 proc.

Rajapack


Czytaj więcej: Opakowania 1364 Targi 1058

brak
 

Kartony, pudła, opakowania, Taśmy samoprzylepne, etykiety, kartony, koperty, woreczki strunowe, folie, wypełniacze, nadruki

Polska