Rejestracja zwiedzających na PRSE 2022 już otwarta

Rejestracja zwiedzających…

Szósta edycja wystawy i konferencji Plastics Recycling Show Europe (PRSE), poświęconej recyklingowi tworzyw sztucznych, odbędzie się w Amsterdamie w dniach 22-23 czerwca 2022 r.

- Bezpłatna konferencja i wystawa Plastics Recycling Show Europe jest centralnym punktem recyklingu tworzyw sztucznych w Europie - mówi Ton Emans, prezes Plastics Recyclers Europe. - Tegoroczna edycja PRSE jest wydarzeniem, które trzeba odwiedzić, aby odkryć wszystkie najnowsze osiągnięcia techniczne i handlowe oraz być na bieżąco z krajobrazem legislacyjnym naszej branży - podkreśla Emans.

- PRSE odniosło frekwencyjny sukces w 2021 roku goszcząc rekordową liczbę wystawców i odwiedzających - zaznacza Matt Barber, dyrektor ds. wydarzeń PRSE w Crain Communications. - Spodziewam się, że w tym roku zainteresowanie tym wydarzeniem będzie równie duże.

Targi Plastics Recycling Show Europe są przeznaczone specjalnie dla profesjonalistów zajmujących się recyklingiem tworzyw sztucznych. Skupiają one kluczowych graczy z branży tworzyw sztucznych i recyklingu, którzy prezentują w trakcie tego wydarzenia innowacyjne technologie, dzielą się najlepszymi praktykami, nawiązują kontakty biznesowe.

Podczas targów PRSE tradycyjnie reprezentowany jest szeroki przekrój branży, w tym dostawcy maszyn i urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych, dostawcy tworzyw sztucznych i producenci mieszanek, przetwórcy, recyklerzy, specjaliści ds. gospodarki odpadami oraz stowarzyszenia branżowe.

Ponad 150 firm i organizacji z całej Europy zgłosiło się już do udziału w największych do tej pory targach PRSE, w tym: Aimplas, Berry Global, Bollegraf, EREMA, Evonik, FIMIC, Krauss Maffei Extrusion, Lindner Recyclingtech, Krones, Milliken, Starlinger, Tomra Sorting, Veolia i Zen Robotics. Platynowym sponsorem tegorocznej edycji PRSE jest Poly to Poly, organizacja dostarczająca polimery z recyklingu.

Podczas dwudniowej konferencji, która będzie odbywać się w trakcie targów, poruszone zostaną kwestie dotyczące najnowszych trendów w sektorze recyklingu tworzyw sztucznych. Poszczególne sesje konferencyjne dotyczyć będą zagadnień legislacyjnych w zakresie recyklingu tworzyw sztucznych w Europie oraz wyzwaniom, problemom i możliwościom w sektorze recyklingu mechanicznego.

W trakcie gali 23 czerwca zostaną również ogłoszeni zwycięzcy konkursu Plastics Recycling Awards Europe 2022, a wszyscy finaliści zostaną zaprezentowani na wystawie. Termin zgłaszania udziału w konkursie upływa 7 marca. Szczegółowe informacje na temat sposobu zgłaszania udziału w konkursie można znaleźć na stronie: https://prseventeurope.com/prse2022/en/page/awards-2022.

W dniu 3 lutego br. organizatorzy udostępnili możliwość rejestracji online na tegoroczną edycję wystawy PRSE.

Rejestracja jest dostępna pod adresem: https://www.prseventeurope.com/