Ruszyła rejestracja na targi SyMas i Maintenance

Ruszyła rejestracja na targi…
W dn. 6 i 7 października br. odbędzie się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Jak co roku, wydarzenie połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Korespondujące ze sobą tematycznie imprezy odbędą się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków. Organizatorem tegorocznej edycji po raz pierwszy jest firma Targi w Krakowie, największy na południu kraju i czołowy w Polsce organizator targów i kongresów.

Jak podkreślają organizatorzy, lista wystawców - co roku powiększająca się o nowe firmy z Polski i z całej Europy - jest w tym roku imponująca.

- Targi zgromadzą liderów rynku z ponad 170 firm - podkreśla Ewa Woch, wiceprezes firmy Targi w Krakowie Sp. z o.o. - Już teraz mogę zdradzić, że wśród nich będzie wielu nowych wystawców, którzy bacznie obserwując imprezę, przekonali się o konieczności wzięcia w niej udziału.

Jak co roku na targach wystawcy zaprezentują nowości produktowe. Będą to m.in. nowe panele przeciwwybuchowe i systemy detekcji Vent-Tel dla stref Ex, sondy radarowe poziomu materiałów sypkich Vegaplus, wysokowydajne sita Finex, analizatory do kontroli stanu łożysk w środowiskach niebezpiecznych LeonovaIS, przeciwwybuchowe kasety sterownicze, innowacyjne szafy na materiały niebezpieczne, łopatkowe czujniki poziomu MBA888, stacjonarne sprężarki śrubowe SM12 SFC z regulacją prędkości obrotowej i wiele innych.

SyMas i Maintenance


Na uwagę zasługuje ponadto tegoroczny program towarzyszący. Znajdą się w nim bezpłatne dla wszystkich odwiedzających seminaria workShops oraz szkolenie pod nazwą Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu, dostarczające przede wszystkim praktycznej wiedzy dla przedstawicieli działów produkcji i utrzymania ruchu. Prezentacje poprowadzą m.in. Kazimierz Wiercigroch z Grupy Żywiec SA, Rafał Palonek z KaizenInstitute, Michał Wolak z firmy Lean Action oraz wielu innych ekspertów. Pierwszego dnia targów odbędzie się także konferencja Nowoczesne Technologie w Branży Materiałów Sypkich.

Dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w targach w charakterze odwiedzających, uruchomiono rejestrację online. Na stronach imprez: www.symas.krakow.pl lub www.mtc.krakow.pl należy wypełnić odpowiedni formularz uprawniający do bezpłatnego wstępu.