Saszetki absorpcyjno-ochronne firmy Sirane

Saszetki absorpcyjno-ochronne firmy Sirane
Na rynek opakowaniowy trafia właśnie najnowsze osiągnięcie firmy Sirane. Są to saszetki absorpcyjno-ochronne do zastosowań medycznych i farmaceutycznych. To ważne wydarzenie, bo do tej pory firma Sirane była kojarzona z działalnością na rynku związanym z opakowaniami do żywności. Teraz jednak odważnie wkracza na rynek farmaceutyczny.

- Saszetki absorpcyjno-ochronne „Safe Hold” doskonale nadają się do zastosowań medycznych i farmaceutycznych. Zostały zaprojektowane w celu rozwiązania problemu bezpiecznego transportu i przenoszenia opakowań laboratoryjnych, takich jak wszelkiego rodzaju fiolki, probówki oraz szklane pojemniczki - tłumaczy Jakub Karolczak, przedstawiciel firmy Sirane w Polsce.

Saszetki zapewniają zarówno ochronę przed stłuczeniem jak i spełniają funkcję absorpcyjną w razie wycieku. Oferowane są w dowolnych wymiarach i poziomach chłonności. Mogą być także wyposażone w dodatkowe funkcje w postaci zamknięcia, a także dostosowania środka chłonącego do rodzaju transportowanego płynu.

- Nasza firma chętnie nawiąże współpracę na rynku polskim w zakresie dystrybucji tego produktu – dodaje Jakub Karolczak.

Saszetki absorpcyjno-ochronne do zastosowań medycznych i farmaceutycznych firmy Sirane


Sirane, to firma, której siedziba znajduje się w brytyjskiej miejscowości Telford. Spółka jest wiodącym producentem wkładów absorpcyjnych przeznaczonych do opakowań żywnościowych. Jej portfolio składa się m.in. z takich produktów jak: wkłady absorpcyjne do mięsa, drobiu i ryb, wkłady absorpcyjne do warzyw, kanapek i wypieków, wkłady absorpcyjno-ochronne. Dla przykładu wkłady Dri-Fresh do mięsa powstają na skutek stosowania wyjątkowego, opatentowanego procesu technologicznego. Wkłady te składają się z czystego materiału absorbcyjnego z pojedynczą warstwą folii polimerowej przytwierdzonej termicznie. Absorbenty Dri-Fresh nie posiadają kleju ani żadnych warstw łączących.