Secret Sea-Grit: udane partnerstwo pomiędzy Ampacet i NaturePlast

Secret Sea-Grit: udane partnerstwo…

Ampacet, globalny lider w produkcji masterbatchy, oraz firma NaturePlast, specjalizująca się w biotworzywach wprowadziły na rynek kolekcję Secret Sea-Grit wyprodukowaną w 100% z surowców pochodzących z odpadów pokonsumenckich PCR oraz odpadów z akwakultury.

W miarę wdrażania nowych zrównoważonych strategii w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym, wysiłki zmierzające do znalezienia rozwiązań dla odpadów z akwakultury stają się coraz bardziej istotne. Kolekcja kolorów masterbatchy Secret Sea-Grit pokazuje, że takie odpady mogą być ponownie przekształcone w użyteczny, zrównoważony produkt.

Specjalnie zaprojektowane dla produktów formowanych wtryskowo, koncentraty koloru Secret Sea-Grit są odpowiednie zarówno do produkcji towarów konsumpcyjnych jak i wielu zastosowań opakowaniowych.

Kolekcja ponadczasowych, inspirowanych naturą odcieni oferuje doznania estetyczne w ośmiu, kojarzących się ze zrównoważonym rozwojem, wariantach kolorystycznych: Bivalve Brown, Nude Nacre, Muted Murex, Softshell Celadon, Beachcomber Blue, Salty Sienna, Brackish Brown i Saltwater Sand.

sea-grit-chips-press2


Firma Ampacet zaprasza w dniach 19 – 26 października br. do odwiedzenia swojego stoiska na targach K w Dusseldorfie, (hala 8A stoisko J07) oraz stoiska firmy NaturePlast (hala 5 stoisko D04-12).