Sidel dostarcza pięciotysięczną etykieciarkę dla Tsing Hsin

Sidel dostarcza pięciotysięczną…

Firma Sidel osiągnęła kolejny w historii kamień milowy w zakresie wydajności i jakości, dostarczając pięciotysięczną etykieciarkę dla Ting Hsin International Group (Ting Hsin) w Chinach. Posiadając już jedną z największych baz zainstalowanych etykieciarek Sidel na świecie, Ting Hsin po raz kolejny wybrała firmę Sidel i jej najnowszej generacji rozwiązanie dla etykietowania, EvoDECO, aby móc sprostać obecnym wymaganiom rynku dzięki nowatorskiemu urządzeniu, które zostało zaprojektowane z myślą o większej elastyczności, modularności i opłacalności.

Długoletnia współpraca pomiędzy firmami Sidel i Ting Hsin sięga roku 2005, kiedy to zainstalowano pierwszych 20 etykieciarek dla linii wód. Jako jeden z wiodących producentów napojów na świecie, firma Ting Hsin jest właścicielem słynnej marki napojów Master Kong, przodując w chińskim segmencie herbat gotowych do spożycia (RTD - ready-to-drink) z 46% udziałem w rynku oraz będąc jednym z dwóch największych producentów bezalkoholowych napojów gazowanych (CSD - carbonated soft drinks) w Chinach z około 30% udziałem w rynku. Nacisk firmy Ting Hsin na bezpieczeństwo żywności i produktów znajduje odzwierciedlenie w stawianiu na instalowanie niezawodnego sprzętu.

vcsprasset-3534731-693419-90da1d44-4146-4922-a35d-a78317a313a3-0

Wiele trendów, na które wpływają przepisy prawa i wybory konsumentów dotyczące zdrowego stylu życia oraz troski o środowisko, zmienia rynek napojów w Chinach w niespotykanym tempie. Konsumenci wolą kupować napoje marek, które reprezentują ich przekonania. Dlatego kluczowe jest, aby marki dokładały wszelkich starań w celu optymalizacji doświadczeń związanych z marką, dzięki opłacalnej i zrównoważonej produkcji. Przez lata, doświadczenie i innowacyjne rozwiązania firmy Sidel sprawdziły się pod kątem swojej elastyczności, modułowości i niezawodności.

Jako nowy dodatek do rodziny etykieciarek firmy Ting Hsin, EvoDECO Roll-Fed, jest wyposażona w dodatkowe, niedostępne wcześniej funkcje, takie jak automatyczny system czyszczenia bębna próżniowego oraz automatyczne usuwanie etykiet, co zapewnia stały czas pracy bez przestojów. Oparta na wspólnym rdzeniu i zoptymalizowanej konstrukcji etykieciarka umożliwia dostarczanie różnorodnych jednostek magazynowych (SKUs - stock-keeping units). Platforma EvoDECO może zapewnić kilka sposobów etykietowania w ramach jednej maszyny obsługującej wiele technologii albo pojedynczą metodę etykietowania zapewniającą optymalny czas pracy i niższy całkowity koszt posiadania (TCO - total cost of ownership). Konstrukcja etykieciarki jest również uproszczona - zwrócono większą uwagę na ergonomię, co zapewnia bardziej przyjazną dla użytkownika obsługę i ograniczenie potrzeby konserwacji. 

Jako jeden z trzech największych graczy w dostarczaniu rozwiązań w zakresie etykietowania na całym świecie, firma Sidel nieprzerwanie gwarantuje i promuje wizerunek różnych marek od 1976 roku. W swoim wyspecjalizowanym zakładzie etykietowania w Mantui we Włoszech, firma nie tylko produkuje urządzenia oferujące etykietowanie na gorąco, na zimno, z rolki i za pomocą kleju dla opakowań PET, szklanych oraz puszek o różnych rozmiarach, ale także świadczy wyjątkowe usługi wsparcia dla swoich klientów na całym świecie. 

vcsprasset-3534731-693416-a794cf29-9765-41a0-8b45-c7ab0f53e858-0
brak
 

Maszyny pakujące

Switzerland

Reportaże

Forum