Sidel na targach Brau Beviale 2016

Sidel na targach Brau Beviale… W dniach 8–10 listopada odbędą się targi Brau Beviale 2016, podczas których Sidel zaprezentuje urządzenia produkcyjne i usługi w dziedzinie opakowań z PET na napoje.

Paweł Warszawski, Sales Director DACH, Central & Eastern Europe and Russia & CIS w Sidel, zapowiada: - Będziemy dyskutować na temat dostarczania spersonalizowanych rozwiązań opakowaniowych idealnie spełniających wymogi producentów napojów, zapewniając im wartość niezbędną do zaspokajania dynamicznie zmieniających się potrzeb współczesnego konsumenta. Branża napojów przyjmuje znacznie bardziej wszechstronne podejście do kwestii najlepszych rozwiązań z zakresu kompletnych linii. Już na etapach przedprodukcyjnych oznacza to drobiazgowe projektowanie opakowań i szczegółowe planowanie wyposażenia w celu opracowania linii, która zapewni optymalną wydajność całego procesu.

sidel - brau beviale


Program prezentacji Sidel podczas targów Brau Beviale obejmie przede wszystkim:
  • Rozwiązania Sidel z zakresu kompletnych linii ze szczególnym uwzględnieniem zastosowań w dziedzinie CSD (gazowane napoje bezalkoholowe). Kluczowymi warunkami sukcesu w tym sektorze rynku są: różnorodność, elastyczność i efektywność kosztowa. System Sidel Matrix™ przełamuje granice sprawności pojedynczego systemu, zapewniając więcej możliwości w czterech najważniejszych obszarach: elastyczności linii, bezpieczeństwa produktu, wydajności produkcji i redukcji zużycia.
  • Sidel Services™ - kompletne portfolio usług pomagających producentom w podnoszeniu wartości produkcji napojów, obniżaniu zużycia energii i optymalizowaniu wydajności produkcyjnej oraz zrównoważonych metod produkcji.
  • Rozwiązania opakowaniowe. W tej części prezentacji Sidel przedstawi m.in. technologię Sidel Actis™ dla butelek PET, która powstała z myślą o wydłużaniu okresu przechowywania napojów i jednoczesnym oferowaniu możliwości zmniejszenia wagi opakowania. Technologia Sidel Actis została dostosowana do standardów platformy Sidel Matrix™ pod względem modułowości, automatyzacji i komponentów.

Paweł Warszawski dodaje: - Realizacja koncepcji napoju wymaga czegoś więcej niż tylko dostarczenia właściwych urządzeń. Zapraszamy gości targów Brau Beviale 2016 do dyskusji na temat faktycznej wartości, jaką partner w dziedzinie kompletnych rozwiązań może wnieść poprzez swoją wiedzę techniczną i doświadczenie w dziedzinie opakowań.

Targi Brau Beviale są jedną z najważniejszych europejskich platform prezentacji najnowszych innowacji w dziedzinie produkcji napojów. W 2015 r. targi przyciągnęły ponad 1000 wystawców i 37 000 gości. Tegoroczna edycja Brau Beviale odbędzie się w centrum targowym w Norymberdze w Niemczech, a stanowisko Sidel będzie się mieściło w hali 7A przy stoisku 223.

Czytaj więcej:
brak
 

Maszyny pakujące

Switzerland