Sidel rozszerza swoją obecność w Azji Środkowej o nowe biuro w Kazachstanie

Sidel rozszerza swoją obecność…

Firma Sidel, będąca wiodącym dostawcą sprzętu, usług i kompletnych rozwiązań w zakresie linii do pakowania płynów, żywności, artykułów gospodarstwa domowego i higieny osobistej, otworzyła 12 czerwca 2024 r. nowe biuro w stolicy Kazachstanu, Ałmaty. Ta strategiczna decyzja ma na celu umożliwienie klientom korzystania z doświadczenia i wiedzy firmy Sidel oraz wspieranie ich rozwoju w regionie w możliwie najlepszy sposób.

Firma Sidel obsługuje region Azji Środkowej i Kaukazu (CCA) od ponad 10 lat. Jest to znaczący rynek obejmujący kraje takie jak Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan, Tadżykistan, Turkmenistan, Kirgistan, Gruzję i Armenię, które charakteryzują się rosnącym PKB i poziomem dochodu rozporządzalnego.

Bazując na solidnych relacjach, jakie firma Sidel nawiązała już z producentami szybkozbywalnych dóbr konsumpcyjnych w regionie CCA, zamierza ona nadal czynić znaczące inwestycje w tym regionie, oferując wysokiej jakości rozwiązania i usługi, a jednocześnie wspierając potrzeby lokalnego rynku.

- Zbliżenie się do naszych klientów umożliwi nam lepsze zrozumienie zmieniającego się rynku i trendów konsumenckich, co pomoże nam dostarczać jeszcze bardziej dopasowane rozwiązania dla lokalnych firm i wspierać rozwój naszych klientów w miarę rozwoju regionu - komentuje Marina De Barros, wiceprezes zarządu ds. zarządzania klientami na region ECA w firmie Sidel.

72b69fb7-a4d3-4688-a0a1-b2d13aa36ef0

Regionalny zespół Sidel na miejscu wspierający rozwój klientów

Nowe biuro zapewni producentom bezpośredni dostęp do regionalnej wiedzy specjalistycznej i doświadczenia firmy Sidel, w tym lokalnego zarządzania projektami, zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych i usług wsparcia w terenie, zapewniających zrozumienie i reagowanie na lokalne niuanse rynkowe.

- Głównym celem firmy Sidel jest dostarczanie naszym klientom najwyższej wartości. Dzięki połączeniu naszej globalnej specjalistycznej wiedzy w zakresie zaawansowanych rozwiązań opakowaniowych z naszym lokalnym doświadczeniem i obecnością, nadal będziemy wprowadzać innowacje w regionie - od projektowania i rozdmuchiwania opakowań po napełnianie, etykietowanie, pakowanie, paletyzację i szereg usług optymalizujących wydajność linii naszych klientów - dodaje Gilles Bouvier, wiceprezes ds. usług na region ECA w firmie Sidel.

Ponadto firma Sidel angażuje się w inwestowanie w lokalny rynek pracy, wykorzystując lokalne talenty i rozwijając umiejętności we wszystkich podstawowych funkcjach operacyjnych, obejmujących sprzedaż, zarządzanie projektami i usługi.

- Pragniemy przyczynić się do rozwoju gospodarczego regionu, aby mógł on wzrastać w zrównoważony i odpowiedzialny sposób. Poprzez rozszerzenie naszego zasięgu potwierdzamy nasze zaangażowanie jako zaufanego partnera w rozwoju dla naszych klientów w całym regionie - komentuje Guillaume Rolland, Wiceprezes ds. sprzedaży napojów na region ECA w firmie Sidel.


Czytaj więcej: