Specjalistyczne szkolenia dla branży tworzyw sztucznych

Specjalistyczne szkolenia…

Nowo otwarte Centrum Badawczo-Rozwojowe Dopak Sp. z o.o. prowadzi specjalistyczne szkolenia związane z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Edukacyjna oferta skierowana jest do operatorów i ustawiaczy maszyn, automatyków, pracowników serwisu, utrzymania ruchu, technologów, inżynierów procesu czy jakości.

Szkolenia obejmują trzy obszary tematyczne:


  1. Ustawianie i optymalizację procesu wtrysku, własności technologiczne tworzyw sztucznych, sposoby unikania wad wyprasek, eksploatacja form wtryskowych.
  2. Szkolenia serwisowe z obsługi, programowania, eksploatacji oraz konserwacji maszyn i urządzeń do PTS.
  3. Zaawansowane technologie PTS np. MuCell, technologia druku 3D, szybkie prototypowanie.

- Szczególny nacisk kładziemy na szkolenia praktyczne z obsługi i programowania wtryskarek i robotów. Uczymy doboru najlepszych parametrów procesu wtrysku i jego optymalizacji, sposobów unikania wad wyprasek, a także zmniejszenia zużycia energii elektrycznej. Doradzamy jak programować wtryskarki, optymalizować proces wtrysku oraz dobierać i ustawić idealne parametry procesu - mówi Magdalena Kazimierczuk, Dyrektor Jakości w Dopak.

Zajęcia praktyczne odbywają się w parku maszynowym wyposażonym w siedem nowoczesnych wtryskarek hydraulicznych oraz elektrycznych wraz z urządzaniami peryferyjnymi. Największa maszyna z serii GX to wtryskarka o sile zwarcia 550 ton.

Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych inżynierów serwisu oraz pracowników kadry naukowej, posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze wtryskarek.

Więcej informacji na stornie internetowej: https://dopak.pl/szkolenia/

szkolenie-praktyczne-dopak
Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw
  Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa

Maszyny i usługi do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 52-407 Wrocław, Kwiatkowskiego 5a

Reportaże

Forum