Spotkanie z technologią Edelweiss w Hanowerze

Spotkanie z technologią Edelweiss… W dn. 24-26 czerwca w Hanowerze odbędą się dni otwarte "Edelweiss Days", w czasie których firmy KraussMaffei Berstorff i Artec zaprezentują innowacyjną metodę przetwarzania odpadów i compoundingu dzięki efektywnemu, jednocyklowemu procesowi. W skład linii prezentującej technologię wytłaczania "Edelweiss" wchodzi modułowa linia do recyklingu Artec 500, filtr Ettlinger ERF 250, wytłaczarka dwuślimakowa KraussMaffei Berstorff ZE 60 UTXi oraz granulator podwodny Gala EAC 6. Przepustowość linii wynosi od 300 do 2500 kg/h.

Linia przeznaczona jest do przetwarzania folii, arkuszy i włókien o wilgotności resztkowej 12 proc. w wysokiej jakości compoundy. Dzięki dobrym parametrom linii firmy recyklingowe i compounderzy mogą rozszerzyć swoją ofertę o nowe, zaawansowane produkty.

Pokazy możliwości technologii Edelweiss będą odbywały się w godz. 9-13 w siedzibie KraussMaffei Berstorff w Hanowerze. Aby usprawnić proces planowania spotkania, organizatorzy proszą o przesłanie do 16 czerwca krótkiego maila na adres:
twinscrew-ext.de@kraussmaffei.com,
w którym należy podać datę przyjazdu i liczbę odwiedzających.

Edelweiss Days 2014


Czytaj więcej:
Maszyny 536

Reportaże

Forum