Sumitomo (SHI) Demag Roadshow wprowadza produktywność na mapę Europy

Sumitomo (SHI) Demag Roadshow…

W ciągu najbliższych czterech miesięcy po Europie będzie jeździć wyjątkowy pojazd! Sumitomo (SHI) Demag zaprezentuje klientom swoją pierwszą w historii ciężarówkę typu roadshow. Jest to mobilna przestrzeń wystawowa o długości 20 metrów, zawierająca wszystkie najnowsze technologie formowania wtryskowego i rozwiązania oszczędzające czas, które umożliwią wprowadzenie przetwórców tworzyw sztucznych na najszybszą drogę do zwiększenia wydajności i zysków.

Zaczynając od siedziby głównej firmy w Schwaig w Niemczech w dniu 8 kwietnia 2024 r., 40-tonowa ciężarówka #NextStopProductivity wyruszy w trasę po Europie. Obejmując 14 krajów w ciągu czterech miesięcy, na każdym z 25 przystanków lokalni eksperci zaprezentują swoim klientom produkcję na żywo na całkowicie elektrycznej wtryskarce IntElect. Zademonstrowanych zostanie również kilka spośród najnowszych rozwiązań cyfrowych firmy, które zapewniają większą kontrolę procesu i zwiększoną dostępność maszyn.

Powołując się na wygodę klienta i zrównoważony rozwój jako uzasadnienie organizacji tej objazdowej wystawy, dyrektor generalny Gerd Liebig wyjaśnia:

- Nasz inauguracyjny Roadshow 2024 sprawia, że przetwórcy nie muszą już angażować się w podróż na targi. Zamiast tego to my przyjeżdżamy blisko nich i gromadzimy przetwórców, menedżerów, konserwatorów i ekspertów branżowych w centralnych miastach w każdym kraju, a nasze lokalne zespoły organizują wydarzenia dla klientów, prezentacje i pokazy maszyn. Oprócz tego, że jest to mniej uciążliwe dla firm, takie wydarzenie objazdowe dociera do większej liczby profesjonalistów, dzięki czemu jest to wygodniejsza opcja podróży dla wszystkich - podkreśla Liebig.

Podczas wyjątkowego wydarzenia Roadshow firma zademonstruje klientom ekscytujące i bardziej opłacalne sposoby optymalizacji procesów produkcyjnych. Odwiedzający mobilną wystawę będą mogli na własne oczy przekonać się o natychmiastowych korzyściach płynących z wydajności wtryskarki IntElect, wyposażonej w 25 mm ślimak i 2-gniazdową formę do przetworzenia PP. HB-Therm dostarcza wraz z Thermo-6 odpowiednią jednostkę kontroli temperatury dla tej aplikacji. Użytkownicy mogą następnie odkrywać, jak w pełni wykorzystać funkcje, aby zwiększyć powtarzalność procesu i wytwarzać jeszcze więcej detali przy niższych kosztach dla firmy i środowiska.

roadshow

- Optymalizacja produktywności i TCO (Total Cost of Ownership) to kluczowe czynniki dla przedsiębiorców, tym bardziej w tych trudnych i niestabilnych czasach. Zwiększenie konkurencyjności także wymaga dobrze przeszkolonego i doświadczonego personelu. Dlatego nasze prezentacje obejmą szereg rozwiązań poprawiających działania operacyjne: zminimalizowanie przestojów maszyn, zwiększenie wydajności, wskazanie najbardziej wydajnych sposobów przetwarzania materiałów pochodzących z recyklingu oraz zwiększenie zaangażowania zespołów poprzez szkolenia - wyjaśnia Liebig.

Planowana trasa obejmuje Włochy, Hiszpanię i Francję. W maju trasa dotrze do Austrii, Niemiec, Węgier, Słowacji i Czech. Polska będzie gospodarzem czterech kolejnych imprez na początku czerwca, a następnie ciężarówka pojedzie do Holandii, Belgii i z powrotem przez Niemcy i Francję. Ostatnie cztery punkty docelowe znajdują się w Irlandii, Szkocji i Wielkiej Brytanii.

roadshow-3

W Polsce mobilna ekspozycja przyjedzie do czterech najważniejszych dla każdego regionu miast: Katowic, Wrocławia, Warszawy i Bydgoszczy.

Skontaktuj się z polskim oddziałem Sumitomo (SHI) Demag Polska w celu uzyskania szczegółów imprezy.

Więcej informacji na stronie wydarzenia.