Sumitomo (SHI) Demag rezygnuje z udziału w targach Fakuma

Sumitomo (SHI) Demag rezygnuje…

Zarząd i Rada Pracownicza firmy Sumitomo (SHI) Demag wspólnie uzgodniły, że nie będą aktywnie uczestniczyć w targach Fakuma 2020 - jeśli w ogóle wystawa odbędzie się w tym roku.

Bezpieczeństwo jako najwyższy priorytet

Bezpieczeństwo pracowników, zwiedzających i klientów jest najważniejsze, dlatego do Friedrichshafen nie będą wysyłani ani pracownicy, ani maszyny. - Mamy szczęście, że koronawirus w dużej mierze nas oszczędził. Zdarzały się pojedyncze przypadki zachorowań w firmie, ale w fabrykach nie doszło do żadnych ognisk infekcji. Zdrowie to bardzo cenny towar. Nawet przy przestrzeganiu zasad higieny, udział w targach wiąże się ze zbyt dużym ryzykiem i niestety nie możemy go wyeliminować - mówi prezes firmy, Gerd Liebig. Na razie firma intensyfikuje swoje działania, aby zaprezentować produkty i rozwiązania w formie cyfrowej oraz stworzyć innowacyjne kanały komunikacji dla różnych rynków.


Czytaj więcej:
Targi 1176
COVID-19 186

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych o sile zwarcia do 15.000 kN, które mają zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu na całym świecie: w przetwórstwie tworzyw wtryskarki elektryczne, wtryskarki hydrauliczne, roboty, serwis

Polska, 42-200 Częstochowa, Jagiellońska 81/83