Synergia targów Epla i Pakfood 2015

Synergia targów Epla i Pakfood…
W dn. 21-24 września w Poznaniu odbyły się równolegle Targi Tworzyw Sztucznych i Gumy Epla oraz Targi Opakowań dla Przemysłu Spożywczego Pakfood. W zgodnej opinii organizatorów decyzja o takim ulokowaniu obu imprez targowych była słuszna i przełożyła się na konkretne korzyści zarówno dla wystawców, jak i gości targów. Łącznie podczas w hali 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich wystawiło się 185 firm (Epla - 65, Pakfood - 120).

Wśród korzyści wynikających z połączenia obu wystaw Joanna Mizerska, dyrektor targów Epla, wymienia między innymi możliwość zaprezentowania nieobecnych dotąd na poznańskich targach maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pierwszym dostawcą, który zdecydował się na zaprezentowanie wtryskarek podczas Epli, była firma P&F Wartacz.

ZOBACZ FOTORAPORT Z TARGÓW EPLA 2015

Z kolei Joanna Jasińska, dyrektor Pakfoodu, zauważa, iż zgrupowanie w jednym miejscu i czasie firm działających w branży tworzyw sztucznych oraz przedsiębiorstw oferujących opakowania dla przemysłu spożywczego jest z jednej strony korzystne dla odwiedzających - mogą bowiem spotkać się z większą ilością dostawców, z drugiej zaś stanowi także wartość dodaną dla samych wystawców targowych, którzy mogą znaleźć interesującego kontrahenta wśród firm prezentujących swoje produkty i usługi.

ZOBACZ FOTORAPORT Z TARGÓW PAKFOOD 2015

Obie nasze rozmówczynie podkreślają, że aprobatę wobec nowej formuły obu targów wyrażali w bezpośrednich rozmowach sami wystawcy. Według Joanny Mizerskiej zwłaszcza Epla dzięki zmianom ma szansę na dynamiczny rozwój. Joanna Jasińska wskazuje na zalety wynikające z jednoczesnego odbywania się bloku targów Polagra. W dalszej perspektywie Jasińska widzi możliwość zbliżenia się targów Pakfood do wystawy Polagra-Tech.

Organizatorki zauważają też, iż dużą popularnością cieszą się organizowane wydarzenia dodatkowe - konferencje, seminaria i porady.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo podsumowującego tegoroczne targi Epla i Pakfood.

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska

Noway!
Noway!
*.146.67.28

Wysłany: 2015-10-02 15:30:00

Epla to projekt który moim zdaniem jest porażką. Dobra mina do miernej imprezy.