System Intouch i4 Cloud na targach Plastpol

System Intouch i4 Cloud na…

Podczas tegorocznych targów Plastpol firma Intouch Monitoring zaprezentuje system (MES) monitorowania, planowania, raportowania i analizy, który ułatwia szacowanie efektywności urządzeń, przepustowość, czas pracy, pojemność oraz jakość produkcji a przy tym obniża zużycie energii.

Wszyscy producenci powinni mieć narzędzia do podejmowania najlepszych decyzji produkcyjnych - to jedna z idei przyświecających firmie Intouch Monitoring. Specjaliści marki spędzili ponad 20 lat, upewniając się, że proponowany przez nich system zapewnia użytkownikom widoczność i kontrolę w celu łatwego podejmowania decyzji, które konsekwentnie prowadzą do znacznej poprawy rentowności. Nowy Intouch i4 Cloud oferuje te same korzyści, co tradycyjny system, ale przy tym jest bardziej dostępny, jeśli chodzi o cenę.

-  Nasz nowy system i4 oparty na subskrypcji zapewnia funkcjonalność naszego konwencjonalnego systemu, ale może być dostępny bezpośrednio przez Internet. Obsługa, aktualizacje i kopie zapasowe będą zarządzane przez Intouch, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na swojej działalności produkcyjnej - komentują profesjonaliści z Wielkiej Brytanii.

Rewolucyjna technologia w chmurze jest odpowiedzialna za ogromne skoki postępów, których doświadczamy dzisiaj. Firmy na całym świecie inwestują w systemy Cloud, aby wykorzystać najlepszą dostępną technologię przy znacznie mniejszych nakładach kapitałowych. Powierzenie ważnych danych produkcyjnych nie jest jednak decyzją łatwą , dlatego zaleca się wybór dostawcy o nienagannej reputacji. Założona w 1997 r. firma Intouch Monitoring, posiada systemy zainstalowane w ponad 300 lokalizacjach na całym świecie w różnych branżach i procesach produkcyjnych.

Źródło: Targi Kielce