System Maximo Express dla specjalistów utrzymania ruchu

System Maximo Express dla…
Celem seminarium internetowego "Włącz Maximo Express i zarabiaj", które odbędzie się 22 maja, jest przybliżenie uczestnikom systemu Maximo Express - kompleksowego produktu do zadań realizowanych w ramach utrzymania ruchu.
 
Podczas prelekcji słuchacze dowiedzą się między innymi, jak system wspomaga codzienne działania pracowników utrzymania ruchu, informując ich na bieżąco o wszystkich awariach, pracach planowanych, prewencjach, czy też potrzebnych materiałach i usługach do wykonania prac. Dodatkowo, zostaną przedstawione elementy wchodzące w skład pakietu Maximo Express, takie jak usługi, sprzęt, czy też oprogramowanie.

Spotkanie adresowane jest między innymi do firm produkcyjnych, projektowych i usługowych, służb utrzymania ruchu czy obsługi linii produkcyjnych.

Webinarium poprowadzi Agata Tyma, specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży działu systemów CMMS w firmie AIUT Sp. z o.o., będącej wieloletnim partnerem MRO Software, od 2006 roku części firmy IBM.

Seminarium rozpocznie się o godz. 10. Po zakończeniu godzinnego spotkania jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym. Udział jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.