Szkolenia Plastigo z Medalem Europejskim

Szkolenia Plastigo z Medalem…
Cykl branżowych szkoleń dla przetwórców w ramach Plastigo Academy został wyróżniony Medalem Europejskim w kategorii usługi. Założeniem organizatorów warsztatów jest skuteczne łączenie nauki i biznesu, przez co mają się one wpisywać w konkretne potrzeby kadry sektora PTS.

W tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez Business Center Club przy patronacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych wyróżnienia wręczono już po raz 26. W gronie laureatów znalazły się wszystkie produkty oraz usługi, które pozytywnie świadczą o rodzimej przedsiębiorczości. Jednocześnie, nagradzane rozwiązania wyróżniają się na rynku swoją innowacyjnością, a przez to promują wartości europejskie oraz wysokie standardy unijnego ustawodawstwa.

- Wyróżnienie w postaci Medalu Europejskiego jest dla nas potwierdzeniem, że kierunek, który obraliśmy jest słuszny - powiedziała Roksana Tomaszewska, koordynator szkoleń PlastigoAcademy. - Udało się nam opracować interesujący program szkoleń, wypracować odpowiednią formę jego prezentacji, ustalić wysokie standardy współpracy, dobrać najlepszą kadrę i nie zagubić w tym wszystkim elastycznego podejścia do klienta, na potrzeby którego odpowiadamy reaktywnie i skutecznie.

Plastigo


Najbliższe spotkania w ramach PlastigoAcademy odbywać się będą latem i wczesną jesienią. Ich tematy to:
Przyspiesz proces czyli wsparcie w postaci urządzeń peryferyjnych / 24.07.15
Więcej i szybciej czyli efektywne metody przetwórstwa / 28.08.15
Zwiększ możliwości produkcji, czyli technologia łączenia tworzyw / 25.09.15


- Zapraszamy wszystkich przetwórców do osobistego sprawdzenia korzyści jakie oferuje PlastigoAcademy - mówi Tomaszewska. - Rozbudowany program szkoleń jest w stanie zaspokoić większość potrzeb branży, a okres wakacyjny może być doskonałą okazją do przekonania się o tym - są jeszcze wolne miejsca na najbliższe szkolenia.

Plastigo


Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej Plastigo.

Czytaj więcej: Szkolenia 65 Wtryskarki 530

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81