Szkoleniowy rekord w Plastigo

Szkoleniowy rekord w Plastigo Plastigo w ostatnim półroczu przeszkoliło z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych blisko pół tysiąca osób.

- 31 dni szkoleniowych od stycznia do czerwca. Taki wynik udało nam się wypracować w ciągu ostatniego półrocza. Zainteresowanie szkoleniami jest duże, nieporównywalnie większe do tego sprzed dwóch lat, a nawet roku. Z jednej strony uruchomione zostały środki z Unii Europejskiej, a Przetwórcy coraz chętniej zaczęli z nich korzystać. Z drugiej strony, Plastigo działa na rynku już 17 rok, co owocuje znajomością branży i specyficznych potrzeb klientów - mówi Roksana Tomaszewska, Koordynator Szkoleń Plastigo. - Zawsze dużą wartością były dla nas opinie Klientów, ponieważ to właśnie na nich budowaliśmy nasz program. Jak się okazało, z powodzeniem. Teraz liczymy na równie owocną drugą połowę roku - dodaje.

szkolenia plastigo


Pozytywne opinie o szkoleniach Plastigo mają również przedstawiciele firm w nich uczestniczący.

- Kadra szkoląca to pracownicy naukowi Politechniki Częstochowskiej, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny, jak i praktyczny przekazywanej wiedzy. Nasze oczekiwania odnośnie zakresu tematycznego zostały w pełni zaspokojone. Zagadnienia szczegółowe, nowinki techniczne, jak i tematy z którymi „borykaliśmy się” w naszym zakładzie zostały omówione. Mechanizmy procesów zostały dokładnie przeanalizowane i w większości przypadków przyczyniły się do rozwiązania naszych problemów - powiedział jeden z uczestników szkolenia z firmy Cell-Fast ze Stalowej Woli.

szkolenia pts


Z kolei przedstawiciel firmy Emix z Tych tak skomentował szkolenie: - Pracownicy uczestniczący w szkoleniu ocenili je jako zgodne z programem i w znacznym stopniu poszerzające i aktualizujące wiedzę w zakresie tworzyw. Docenili także przygotowanie merytoryczne, komunikatywność oraz zaangażowanie trenerów. Pod względem organizacyjnym szkolenie zostało przygotowane w pełni profesjonalnie.

Od września, po wakacyjnej przerwie, Plastigo wraca do realizacji szkoleń otwartych. Pojawią się nowe tematy dotyczące recyklingu oraz wytłaczania, a także powtórki najpopularniejszych szkoleń, m.in.: z ustawiania procesu wtrysku oraz kontroli jakości.

Źródło: Plastigo

Czytaj więcej:
Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Ernest
Ernest
*.146.41.85

Wysłany: 2018-02-06 22:55:50

Faktycznie byłem tam. Poziom wysoki a cena dosyć przystępna!

Reportaże

Forum