Targi EPLA 2010 w Poznaniu

Targi EPLA 2010 w Poznaniu W dniach 2-4 lutego w Poznaniu odbędą się targi EPLA przeznaczone dla przemysłu tworzyw sztucznych. To pierwsza w tym roku impreza wystawiennicza dla tej branży.

W ubiegłym roku premierowa, czterodniowa odsłona EPLI, zgromadziła w obiektach Międzynarodowych Targów Poznańskich blisko 50 firm. Była to stosunkowo skromna liczba i wydawało się, że w tym roku z pewnością będzie poprawiona. Okazuje się, że będzie jednak inaczej, choć targi potrwają dzień mniej.

W tym roku lista wystawców zamyka się na 30 firmach. Wygląda więc na to, że Poznaniowi z trudem przychodzi budowa dużej imprezy dla sektora przetwórstwa tworzyw. Trzecia edycja targów w przyszłym roku powinna się odbyć, gdyż MTP zwykle dają imprezie trzy lata na zaistnienie, ale na razie widać, że projekt pod nazwą EPLA nie może się przebić.

Warto jednak zauważyć, że w Poznaniu pojawiły się dwie duże firmy z branży przetwórczej. Mowa o Wadim Plaście – obecnym również rok temu i debiutującej na EPLI Krakchemii.

Hale dla zwiedzających otwarte będą w godzinach 9-17. Podczas drugiego dnia imprezy odbędą się też seminaria na temat sposobów zmiany palności tworzyw sztucznych, możliwości modyfikacji polipropylenów oraz tendencje w recyklingu tworzyw sztucznych.

Podczas EPLI swoje stoisko będzie miał tez nasz wortal Plastech.pl. Będziemy obecni na stoisku nr. 2.

Czytaj więcej:
Targi 1118

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska

Reportaże

Forum