Targi EPLA zapraszają firmy z branży tworzyw sztucznych i gumy

Targi EPLA zapraszają firmy…
Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają wystawców do prezentacji oferty związanej z surowcami i przetwórstwem tworzyw sztucznych i gumy na targach EPLA, które po odbedą się w dniach 5-7 marca 2013 w Poznaniu. Ekspozycja targów podzielona jest na 6 salonów: Salon surowców, Salon kauczuku, Salon termoformingu, Salon wtrysku oraz, po raz pierwszy organizowane w 2013 r, Salon kompozytów i Salon Maszyn. Zgłoszenia nadesłane do 14 grudnia 2012 gwarantują możliwość wynajęcia powierzchni wystawienniczej po promocyjnej cenie.

Targi EPLA to wyjątkowe miejscem efektywnych spotkań dostawców surowców oraz przetwórców tworzyw i kauczuku. Wprawdzie w ofercie wystawców dominują surowce dla branży tworzyw sztucznych i kauczuku, to jednak na targowych stoiskach nie brakuje również maszyn, sprzętu oraz technologii stosowanych w ich obróbce. Co roku organizatorzy przygotowują również nowe, ciekawe propozycje.

W 2013 roku nowością będzie Salon kompozytów, na którym prezentowana będzie oferta dostawców maszyn, urządzeń i technologii do przetwarzania materiałów kompozytowych oraz Salon maszyn, na którym pokazane zostaną technologie, maszyny i urządzenia dla przetwórstwa tworzyw sztucznych.

epla 2013


Atutem targów EPLA jest jasna, merytoryczna formuła dająca możliwość kreacji wydarzenia sprzyjającego nawiązywaniu efektywnych biznesowych kontaktów. Targi te przygotowywane są wspólnie przez Międzynarodowe Targi Poznańskie i Wydawnictwo Business Image. W tym roku organizatorzy targów na szeroką skalę zainicjowali współpracę ze stowarzyszeniami przetwórców z Europy Zachodniej.

Targom towarzyszyć będą również konferencje i wykłady, m. in.: Kongres Przemysłu Gumy i Kauczuków, Centralnoeuropejska Konferencja Przemysłu Termoformingowego, Zjazd Klubu Technologa Tworzyw.

Czytaj więcej: Targi 1100

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09