Targi K 2010 w internecie

Targi K 2010 w internecie “It’s K time” to nowy slogan targów K 2010 w Düsseldorfie. Choć do największej na świecie imprezy wystawienniczej dla branży tworzyw sztucznych został jeszcze ponad rok, to jednak jej organizator rozpoczął szeroko zakrojoną akcję promocyjną.

Tym razem dotyczy ona portalu internetowego targów K, dostępnego od dziewięciu lat pod adresem www.k-online.de. Serwis K zawiera codzienne aktualizacje w języku angielskim i niemieckim. Wiadomości branżowe znajdujące się dziale "Science” tworzone są przez dział redakcyjny portalu i zawierają informacje m.in. o wynikach badań międzynarodowych dotyczących nanotechnologii, alternatywnych źródeł energii, układów scalonych i technologii laserowych.

W przyszłym roku zakres produktów prezentowanych na targach K 2010, które odbędą się w dniach 27 października - 3 listopada będzie koncentrował się wokół trzech sprawdzonych obszarów: maszyny i wyposażenia, surowców i materiałów pomocniczych oraz półfabrykatów, elementów technicznych i tworzyw wzmocnionych.

Podczas targów K 2010 zaplanowano także specjalny pokaz pod nazwą “Visions in Polymers”. Skupi się on na zademonstrowaniu zaawansowanych osiągnięć w przemyśle tworzywowym. Podczas przyszłorocznych targów K swoją ofertę zaprezentuje blisko 3 tys. firm z całego świata.

Od 2007 r. nasz wortal Plastech.pl jako jedyny serwis internetowy w Polsce jest partnerem targów K.

Czytaj więcej:
Targi 1281
Internet 107