Targi Kompozyt-Expo, Symas i Maintenance odbędą się razem

Targi Kompozyt-Expo, Symas…

Bardzo dużym zmianom uległy kalendarze imprez targowych w całym kraju. Większość ośrodków targowych przeniosła swoje imprezy wiosenne na jesień. Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, Targi w Krakowie podjęły decyzję o połączeniu dwóch wydarzeń - przesunięciu 11. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo z dnia 6-7 października na 14-15 października 2020, tak aby odbywały się jednocześnie z 12. Targami Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych Symas oraz 12. Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance.

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo są odpowiedzią na potrzeby stale rozwijającej się branży. Stabilny i dynamiczny wzrost budowany jest na zwiększającym się zapotrzebowaniu na produkty i półprodukty kompozytowe. Zeszłoroczna, 10. Jubileuszowa edycja targów pokazała nam, że polski przemysł walczy o swój kawałek tortu wykrojony z globalnego rynku.

Firmy z branży materiałów kompozytowych często poszukują rozwiązań dotyczących utrzymania ruchu, automatyzacji procesów produkcji i innowacji przemysłowych. Wdrożenie tych kluczowych zmian wymagana zaangażowania szeregu specjalistów. Dokładnie te tematy są podejmowane podczas Targów Symas i Maintenance, które w tym roku będą organizowane już po raz dwunasty. Połączenie terminów Targów Kompozyt-Expo oraz Symas i Maintenance ułatwi wymianę wiedzy pomiędzy firmami, umożliwi szerszy dostęp do wielu produktów, usług i rozwiązań, pozwoli na oszczędność czasu i pieniędzy, a także szybsze ustalenie warunków współpracy i podpisanie kontraktów pomiędzy tymi, ważnymi dla siebie wzajemnie, sektorami przemysłu.

Organizatorzy zaplanowali również szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: Jesienną Szkołę Utrzymania Ruchu, Międzynarodowy Kongres Kompozytowy, zorganizowany przez Polski Klaster Technologii Kompozytowych, konferencję "Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich", a także bezpłatne warsztaty oraz prezentacje techniczne.

kompozyt-expo-2020

Czytaj więcej:
Targi 1179

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska