Targi Packaging Innovations już w kwietniu

Targi Packaging Innovations…
Wzrok jest odpowiedzialny za przyswojenie 80 proc. informacji z otaczającego nas świata. To, co widzimy, decyduje o tym, jak oceniamy daną markę i jej produkty. Opakowanie jest pierwszą wizytówką, na podstawie której dokonujemy zakupu. Nikogo zatem nie dziwi, że targi opakowań Packaging Innovations w Warszawie cieszą się coraz szerszym zainteresowaniem.

Opakowania bezpieczne, rozwiązania ułatwiające otwarcie dla osób starszych, inteligentne etykiety, ekologiczne tworzywa czy wreszcie dedykowane projekty dla e-commerce. Producentów tych oraz wielu innych produktów zobaczymy już w kwietniu podczas ósmej edycji Międzynarodowych Targów Packaging Innovations w Warszawie.

Nowości oraz najciekawsze rozwiązania zostaną zaprezentowane w ramach sześciu stref tematycznych. Packaging Innovations to stałe miejsce promocji i premier produktów zarówno dla wytwórców opakowań tekturowych, szklanych, plastikowych czy tych przeznaczonych dla przemysłu farmaceutycznego. W trakcie targów równie szeroko swoją ofertę promują firmy produkujące m.in. etykiety, kody, systemy RFID, maszyny dla poligrafii czy uszlachetniania druku.

Czego jeszcze możemy spodziewać się, odwiedzając 8. edycję targów Packaging Innovations?


Wiemy już, że targom będą towarzyszyły dwa duże wydarzenia. Pierwszego dnia targów odbędzie się konferencja z cyklu "Jak opakować brandy?", przygotowana przez Wydawnictwo Polski Drukarz. Na drugi dzień zaplanowane zostało zaś pierwsze w Polsce Forum Druku Cyfrowego. Forum jest inicjatywą spółki Aniflex i - jak piszą organizatorzy - jego celem jest przekonanie uczestników, że cyfrowy druk etykiet i opakowań może być elementem strategicznych działań każdej marki.

W tym roku czeka nas też dwa razy więcej prezentacji w ramach strefy workShops, ponieważ targi po raz pierwszy odbędą się w dwóch halach. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Ireneusz Korczyński ze Studia Ikar, który opowie o rebrandingu marki Żubr, oraz Krzysztof Januszewski z Polskiej Izby Fleksografów, który przybliży uczestnikom temat fleksotroniki - drukowa(l)nej elektroniki i opakowań funkcjonalnych.

Ugruntowana pozycja wydarzenia na rynku, atrakcyjna formuła sprawiły, że impreza ta na stałe wpisała się do kalendarza ponad 4 tys. przedstawicieli branży z ponad 30 krajów. Nie bez powodu w dniach 12-13 kwietnia w Warszawie już po raz ósmy spotka się cała branża opakowań. Doskonała lokalizacja, szeroka oferta wystawców i międzynarodowa atmosfera przekonują coraz szersze grono do odwiedzenia targów Packaging Innovations.

Więcej informacji dla wystawców i zwiedzających dostępnych jest na stronie internetowej organizatora.

Czas i miejsce targów:
12-13 kwietnia 2016 r.
EXPO XXI Warszawa
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Kontakt:
Elżbieta Hołody
tel. +48 12 651 95 25
tel. kom. +48 507 044 238
holody@targi.krakow.pl

Czytaj więcej: Targi 1058 Opakowania 1364