Targi Packaging Innovations startują z podcastami

Targi Packaging Innovations…

Ruszyła seria autorskich podcastów ''Packaging Innovations - Rozmowy spakowane'', przygotowanych przez zespół Targów w Krakowie. Gośćmi spotkań będą znani eksperci, którzy opowiedzą o trendach w branży opakowań, jej palących problemach oraz perspektywach rozwoju.

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations od trzynastu lat działają na rzecz rozwoju biznesu dla branży opakowań oraz szerzenia wiedzy na jej temat. Cieszące się ogromną popularnością wykłady, organizowane na targach, w ramach strefy workShops, skłoniły organizatorów do pójścia o krok dalej. We współpracy z ekspertami powstał cykl podcastów poruszających bieżące problemy świata opakowań. 

Już w czerwcu spotkamy się m.in. z Konradem Nowakowskim z PIOIRO, z którym porozmawiamy m.in. na temat ekoprojektowania opakowań, Tyberiuszem Mazurkiem z Mondi Group, z którym będziemy mówić o opakowaniach w e-commerce, a razem z Blanką Chmurzyńską-Brown z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego poznamy trendy w opakowaniach dla kosmetyków. 

Jeżeli bliskie są Ci tematy związane z e-commerce, userexperience, omnichanel, sustainability, recyklingiem czy ecodesign lub dopiero rozpoczynasz przygodę z rynkiem opakowań i chcesz dowiedzieć się, czym żyje branża - zapraszamy do słuchania podcastów, które będą publikowane co tydzień na stronie targów Packaging Innovations.


Czytaj więcej:
Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska