Targi Plast i Ipack-Ima

Targi Plast i Ipack-Ima
14 lutego rozpoczynają się targi Plast 2006 i IPACK-IMA. Te dwie duże imprezy odbywające się co 3 lata, w tym roku po raz pierwszy odbędą się razem w tym samym czasie (od 14 do 18 lutego), w tym samym miejscu – w nowym centrum wystawowym w Rho-Pero koło Mediolanu.

Tak jak branża opakowań jest połączona z branżą tworzyw sztucznych (połowa opakowań produkowana jest z tworzyw), tak organizatorzy tych dwóch dużych targów dotyczących tworzyw sztucznych oraz opakowań w tym roku zdecydowali się je połączyć. W ten sposób zwiedzający przyjeżdżając do Mediolanu mają możliwość zobaczyć za jednym razem dwie duże wystawy prezentujące uzupełniające się technologie.

Na 20 już edycji IPack-Ima 1.600 wystawców będzie prezentowało następujące sektory przemysłu: branżę napojową, technologie produktów zbożowych, opakowania i materiały opakowaniowe oraz logistykę.

Równocześnie na 14 edycji targów Plast w 2006 roku 1.121wystawców z 51 krajów zarezerwowało 65.000 metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Jest to o 6% mniej niż w 2003 roku, ale nadal są to drugie największe na świecie targi tworzyw sztucznych i gumy.

  • IPACK-IMA

  • PLAST06

Czytaj więcej: Targi 805