Targi Plast przełożone

Targi Plast przełożone

Z powodu przedłużającego się kryzysu pandemicznego, jak również niepewności odnośnie do terminów i przebiegu szczepień, organizator międzynarodowych targów Plast zadecydował o przełożeniu wystawy – odbędzie się ona najwcześniej w następnym roku. Wspomniane czynniki znacząco wpływają na działalność podmiotów reprezentujących branżę tworzyw sztucznych i gumy; problematyczne są zwłaszcza obowiązujące ograniczenia w przemieszczaniu się. Przy podejmowaniu decyzji uwzględniono również prośby otrzymane od wystawców.

W opublikowanym komunikacie organizatorzy podkreślają, że obecna sytuacja i wynikający z niej brak możliwości zaplanowania konkretnych scenariuszy na przyszłość nie pozwalają na odpowiednie zorganizowanie wydarzenia rangi międzynarodowej, podczas którego prezentowane są złożone technologie – a takim są właśnie targi Plast. Impreza tego typu wymaga bowiem solidnego przygotowania zarówno ze strony organizatora, jak i uczestników.

Decyzja o przełożeniu wydarzenia na dalszy termin nie była łatwa, lecz została podyktowana poczuciem odpowiedzialności i troską o bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Nowa data targów Plast zostanie ogłoszona przez organizatora w najbliższych tygodniach.


plast-2018-004-big