Targi Poligrafia 2015 coraz bliżej

Targi Poligrafia 2015 coraz…
Nowa formuła Międzynarodowych Targów Maszyn, Materiałów i Usług Poligraficznych Poligrafia 2015 wywołała spore zainteresowanie wystawców. Na sześć tygodni przed targami wiadomo, że tegoroczną edycję współtworzyć będzie 100 firm.

Z przeprowadzonych przez zespół organizatorów targów rozmów z uczestnikami Poligrafii 2015 wynika, że wystawcy nie tylko prześcigają się w pomysłach na swoje ekspozycje, ale wyrażają także duże zaciekawienie kierunkiem zapowiadanych zmian. Wynika to głównie z tego, iż w tym roku organizatorzy postawili na tematy związane wyłącznie z branżą poligraficzną.

Nowa koncepcja targów spowodowała także wzrost zainteresowania targami ze strony zwiedzających - już teraz liczba profesjonalistów, którzy zarejestrowali się na stronie www.mtp24.pl i wygenerowali bilet na targi, jest dwukrotnie większa niż podczas poprzedniej edycji.

Z newsletterów, biuletynów oraz z uruchomionej w serwisie internetowym organizatora sekcji "Tak, jestem na Poligrafii" można się dowiedzieć między innymi o tym, kto i z jakich powodów postawił na Poligrafię 2015, o tym, jakie kierunki rozwoju branży obserwują wystawcy oraz jaką szczególną ofertę zaprezentują na swoich stoiskach w Poznaniu.

- Jakość, jakość i jeszcze raz jakość - to motywacja, cel i strategia zbliżającej się edycji targów Poligrafia, które pozbawione przypadkowych zwiedzających, niesprzyjającej koncepcji wydarzeń towarzyszących oraz tematycznych rozbieżności skoncentrują się wyłącznie na branży poligraficznej - podkreśla Piotr Kamiński. - Rozpoczynamy nową erę druku opartą na innowacyjnych technologiach, nieograniczonych możliwościach i szansach rozwoju w dziedzinach, które do tej pory mogły wydawać się nieosiągalne.

Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej organizatora targów.


brak
 

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma

Polska